مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش سیب سبز درجه یک در شهر تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی از انواع سیب موجود در بازارمعیارهای انتخاب مناسب ترین سیب صادراتیتمهیدات لازم برای صادرات سیبعوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت سیب ارگانیکعرضه بی واسطه سیب سبز صادراتی در کرجپخش عمده سیب سبز مرغوب با نرخ مناسبتوزیع سیب سبز باکیفیت با تخفیف ویژه

سیب سبز و قرمز درجه یک و ارگانیک از اولین انتخاب خریداران سیب می باشند. چرا که این سیب ها بسیار خوش طعم می باشند و در کنار کیفیت بالا این سیب ها رایحه و بوی بسیار دلنشینی دارند که انسان را مجذوب خویش می نماید. مرکز فروش سیب سبز درجه یک در شهر تهران انواع سیب های موجود در بازار را به دو صورت فله ای و یا کیلویی عرضه و به فروش می رساند که این سیب ها یا متعلق به استان های داخل کشور می باشند مانند؛ لرستان و یا از خارج کشور و از کشور هایی مانند لبنان وارد می شوند که به سیب لبنانی معروف هستند.

مرکز فروش سیب سبز درجه یک در شهر تهران

اطلاعاتی از انواع سیب موجود در بازار

اطلاعاتی از انواع سیب موجود در بازار در این بخش قصد داریم به موضوعی تحت عنوان اطلاعاتی از انواع سیب موجود در بازار بپردازیم؛ موضوعی که بی شک می تواند راهنمای خوبی برای شما هنگام انتخاب و خرید باشد. سیب های موجود در بازار بیش تر بر مبنای رنگ و یا کیفیت تقسیم بندی می شوند که تقسیم بندی های سیب براساس رنگ عبارت است از سیب قرمز، سبز، زرد و دیگر سیب های کمیاب دیگر اما مبنای تقسیم بندی بر اساس کیفیت، مرسوم ترین و متداول ترین تقسیم بندی در بازار می باشد، چرا که با این تقسیم بندی سیب های تقسیم شده بر اساس کیفیت آنها قیمت گذاری می شوند.

انواع سیب بر اساس کیفیت در بازار عبارتند از:

 • سیب درجه یک: از این سیب بیشتر برای مجالس، خصوصا مجالس عروسی استفاده می نمایند، چرا که این سیب ها نسبت به دیگر سیب های دسته بندی شده اندازه درشت تری دارند و بسیار خوش مزه تر می باشند.

این سیب ها معمولا قیمت بالایی دارند که اغلب خریداران از این سیب، بیشتر برای استفاده در مراسم های مختلف خویش مانند جشن تولد، جشن عروسی و سایر مراسم ها استفاده می نمایند، این سیب به عنوان سیب غالب جشن های عروسی و تولد می باشد.

 • سیب درجه دو: این سیب در مقایسه با سیب های درجه یک، تفاوت اندکی دارند. ولی قیمت این سیب ها معمولا مناسب می باشند و این سیب ها بیش ترین فروش را در میان انواع تقسیم بندی سیب دارد، چرا که این سیب ها در مقایسه با سیب های درجه یک فقط اندکی کوچک تر می باشند و رنگ آن مثل رنگ سیب های درجه یک می باشد و اندکی متفاومت می باشند.

بیستر سیب ها موجود در مغازه ها و نیز تعدادی از سیب فروشان بازار این سیب را می فروشند، این سیب بیشتر برای میل کردن برای میان وعده ها و نیز به عنوان خوراکی مدارس کودکان استفاده می شوند. این سیب ها از دم دست ترین میوه ها برای پذیرایی از میهمانان در مهیمانی ها و دورهمی ها می باشد.

 • سیب درجه سوم: این سیب ها اغلب همان سیب های درجه یک و دو می باشند که مدت زمان زیادی در انبار و یا سرد خانه مانده اند و یا سیب هایی می باشند که در زمان تقسیم از چرخه تقسیم خارج شده اند و از آنها به عنوان سیب زیر درختی عنوان می شوند.

سیب های درجه سه خریداران کمتری نسبت به دیگر سیب ها یا همان سیب های درجه دو و درجه سه دارند و کمتر کسی این سیب ها را خریداری می کنند چرا که از این سیب ها نمی توان برای پذیرایی استفاده نمود.

 • سیب های درجه چهارم: این سیب ها اغلب قابلیت خوردن ندارند و این سیب ها بیشتر توسط صاحبان دامداری ها برای استفاده به عنوان آذوقه دام ها خریداری و استفاده می نمایند، این سیب ها بیشتر خراب می باشند و اغلب از شدت خرابی آب سیب ها سریز می شوند.

فارغ از تقسیم بندی بر اساس کیفیت، تقسیم بندی ساده تر و دیگری که خصوصا در دولت نیز رایج می باشد تقسیم سیب بر اساس تولید داخل و یا وارداتی بودن سیب می باشد.

با این که ایران خود از بزرگ ترین تولید کنندگان سیب در دنیا می باشد اما گاهی دولت برای جبران کمبود و تسهیل عرضه سیب در بازار اقدام به واردات سیب می نماید که بزرگ ترین منبع واردات سیب ایران کشور لبنان می باشد که همان طور که بیان نمودیم این سیب ها به سیب های لبنانی معروف می باشند.

پس مبناء در تقسیم بندی سیب در بخش های دولتی و صنف میوه فروشان علاوه بر کیفیت، خارجی بودن و یا وارداتی بودن می باشد که در این بین سیب های تولید شده در کشور عزیزمان ایران خواهان و خریداران بسیار زیادی نسبت به سیب های وارداتی دارد. بنابراین اگر می خواهید سیبی با کیفیت و مناسب خرید نمایید ما به شما سیب درجه یک و یا دو و نیز تولید داخل را پیشنهاد می نماییم.

معیارهای انتخاب مناسب ترین سیب صادراتی

در این بخش قصد داریم به یک موضوع حساس در زمینه صادرات سیب بپردازیم که معیارهای انتخاب مناسب ترین سیب صادراتی را می توان نام برد. معیار های زیادی در این زمینه وجود دارد ما که دراین بخش چند مورد از مهم ترین آنها را گزینش نموده و شرح خواهیم داد.

 • اندازه سیب

اولین فاکتور اندازه سیب می باشد یعنی باید برای صادرات سیب های بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک انتخاب نشوند درشت بودن سیب باید بیش از حد متعارف نباشد، اندازه سیب هرچه متناسب باشد خریداران زیادی خواهد داشت.

 • سالم بودن

بعد اندازه سیب نوبت به پوست سیب می رسد یعنی باید سیبی که بری صادرات انتخاب شود لکه و سیاهی در پوست آن وجود نداشته باشد، چرا که هیچ کس چنین سیبی را نخواهدخرید.

سیب هایی که معمولا فشار زیادی بر آنها در سبد و یا در طی حمل و نقل وارد می شود در پوست آن سیاهی به وجود می آید. بنابراین برای جلوگیری از این مشکل معمولا سیب ها را در سبدهای زیادی تقسیم می نمایند.

 • ارگانیک و بی ضرر بودن سیب های صادراتی

سیب هایی برای صادرات انتخاب می شوند که ارگانیک باشند یا در تمام مراحل کشت، پروش و برداشت از هیچ مواد شیمیایی و مضرری استفاده نشود چرا که در این صورت شاهد مرجوع شدن توسط فرد واردکننده و کشور مقصد خواهیم بود.

امروزه کشور ها قانون سفت و سختی در زمینه بی خطر بودن محصولات کشاوزی خصوصا سیب و امثال آن وضع نموده اند و بسیار بیشتر از گذشته به سلامت محصولات واردتی خویش توجه می نمایند.

 • هزینه خرید سیب

مسلما سیب صادراتی در کنار داشتن ویژگی های ذکر شده باید هزینه خرید پایینی داشته باشد که صادر کننده بتواند با احتساب سود خویش به راحتی سیب صادراتی را بفروشد.

تمهیدات لازم برای صادرات سیب

تمهیدات لازم برای صادرات سیب در این بخش به یک موضوع دیگر در زمینه صادرات سیب می پردازیم و آن مبحثی تحت عنوان تمهیدات لازم برای صادرات سیب می باشد چرا که اگر تمهیدات لازم در زمینه صادرات سیب انجام نشود قطعا شاهد افت صادرات سیب و حتی مرجوع شدن سیب های صادراتی خواهیم بود.

تمهدات زیادی وجود دارد که باید دولت آنها را انجام دهد و با این تمهیدات سبب افزایش صادرات سیب و در نتیجه ورود سرمایه و ارز به کشور شود. خوشبختانه در سال های گذشته دولت تمهیداتی در زمینه صادرات سیب انجام داده و این تمهیدات سبب رونق صادرات سیب شده است.

در این قسمت مهم ترین تمهیداتی که باید در زمینه صادرات سیب انجام شود را بیان و توضیحاتی کوتاه و مفید راجب هر یک ارائه خواهیم نمود.

 • قیمت گذاری

از اولین تمهیداتی که باید در زمینه صادرات سیب انجام شود قیمت گذاری سیب صادراتی می باشد چرا که اگر قیمت هر اندازه مشخص و واضح باشند صادرکننده می تواند به راحتی سیب خود را با قیمت مصوب خرید و صادر نماید و در این بین شاهد ضرر تولید کننده و حتی صادرکننده نخواهیم بود.

 • ارائه تسهیلات

اگر دولت تسهیلاتی برای صادرکنندگان سیب انجام دهد شاهد شکوفایی در صادرات سیب خواهیم بود، تسهیلاتی که دولت می تواند در زمینه صادرت سیب انجام دهد بسیار زیاد و متنوع می باشد از جمله ارائه وام کم بهره، وام با اقسات بلند مدت و هزاران مثال دیگر.

 • ازبین بردن موانع صادرات سیب و تسهیل در صدور مجوز های لازمه

از بزرگ ترین مشکلاتی که صادرکنندگان خصوصا در سال های گذشته با آن مواجه بودند عدم صدور مجوز و یا وجود مشکلاتی در این زمینه که سبب می شد صادرکننده از صادرت سیب صرف نظر نماید.

 • ترخیص به موقع و جوگیری از انبار شدن سیب های صادراتی

از مشکلات دیگری که صادر کنندگان سیب با آن دست و پنجه نرم می کنند عدم ترخیص به موقع سیب های صادراتی می باشد که این مشکل سبب از دست رفتن محصول و پایین آمدن کیفیت سیب می شود.

 • حذف واسطه ها

گاهی برای صادرات یک محصول شاهد هستیم که محصول تا مرحله صادر شدن هزاران بار خرید و فروش می شود به بیانی دیگر بین دلالان دست به دست می شود. حذف دلالان شاید قدمی کوچک در زمینه تمهیدات لازم برای صادرات سیب باشد اما این قدم کوچک قدمی موثر خواهد بود.

عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت سیب ارگانیک

همان گونه که در بخش قبلی نوشته اشاره شد قیمت گذاری یکی از مهم ترین بخش می باشد چرا که با وجود قیمت واحد و معین شاهد از بین رفتن مشکلات در بخش تولیدات و صادرات سیب خواهیم بود.

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که در تعیین قیمت سیب اثرگذار می باشند که در ادامه بیش تر راجب این موارد بحث خواهیم نمود، عوامل اثیر گذار در تعیین قیمت سیب ارگانیک عبارت اند از:

 • کیفیت سیب

از مهم ترین و اولین مواردی که بر قیمت سیب تاثیر می گذارد کیفیت آن می باشد به این صورت که هر چه کیفیت سیب بالا باشد از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد، پس سیب های که کیفیت پایینی دارند در قیمت گذاری سیب قیمت کمتری خواهند داشت.

 • میزان تولیدات سیب در آن سال

هرچه سیب تولید شده در سال بیش تر باشد به مراتب بیش تر به بازار های کشور عرضه می شود و به این صورت قیمت سیب به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.

 • میزان صادرات در سال

هرچه صادرت سیب بیش تر باشد شاهد افزایش نامحسوس سیب خواهیم بود چرا که با صادرات سیب بخشی از سیب های صادرتی از چرخه عرضه به بازار حذف می شوند.

 • دلالان موجود در چرخه عرضه سیب

دلالان بسیار زیادی وجود دارند که سبب افزایش چشمگیر قیمت سبیب می شوند چرا که هر یک از این دلالان سیب با خرید و انبار کردن سیب از عرضه آن به بازار جلوگیری می نمایند و به این طریق قیمت سیب را به طور سرسام آوری افزایش می دهند.

موارد ذکر شده از اثر گذارترین و به نوعی تعیین کننده قیمت سیب هستند که با تغییر هر یک از این پارامترها شاهد تغییر چشمگیر قیمت این میوه خواهیم بود.

عرضه بی واسطه سیب سبز صادراتی در کرج

عرضه بی واسطه سیب سبز صادراتی در کرج ما سال های زیادی است که در زمینه فروش و صادرات سیب در کرج فعالیت می نماییم که توانستیم با حذف دلالان که مهم ترین مشکل بخش عرضه سیب به بازار و همچنین بزرگ ترین دلیل افزایش سیب می باشند، سیب های خود را بی واسطه و با قیمت معقولی به بازار عرضه نماییم.

حذف دلالان و عرضه سیب به صورت مستقیم به بازار یکی از مهم ترین الویت های ما در تمام طول فعالیت در زمینه عرضه سیب به بازار بوده است که تواسته ایم به این هدف خود دست یابیم.

عرضه بی واسطه سیب و حذف دلالان فواید بسیا زیادی دارد که چند مورد آن عبارت است از افزایش خرید سیب میان مردم، جلوگیری از خرابی سیب ناشی از انبار کردن های بی فایده و هزاران موارد دیگرپ که در بحث نمی گنجد.

پخش عمده سیب سبز مرغوب با نرخ مناسب

همان گونه که اشاره شد ما از بزرگ ترین مراکز خرید و فروش سیب می باشیم که تنواستیم سیب های سبز خود را با نرخ مناسب نه تنها در کرج بلکه در سطح کشور عرضه نماییم.

راز موفقیت ما در این کار شامل کم کردن از سود خویش و پخش سیب های مناسب می باشد که الحمدالله توانستیه ایم با توسعه فعالیت های خویش در تمام نقاط کشور پخش عمده سیب سبز مرغوب با نرخ مناسب داشته باشیم. با گذشت زمان شاهد استقال بی نظیر مردم از این طرح بودیم و توانسته ایم بیش ترین میزان فروش سیب سبز را داشته باشیم.

توزیع سیب سبز باکیفیت با تخفیف ویژه

توزیع سیب سبز باکیفیت با تخفیف ویژه توزیع سیب سبز باکیفیت با تخفیف ویژه، طرح دیگری می باشد که خدا را شکر این طرح نیز مانند طرح پخش عمده سیب سبز مرغوب با نرخ مناسب از استقبال بی نظیری روبه رو بوده است، این طرح، طرحی تازه می باشد که به تازگی در مجموعه ما انجام می شود. به جرات می توانیم بگوییم این طرح بهتر از طرح قبلی می باشد که مزیت های زیادی هم دارد که از جمله آنها می توان به کاهش قیمت سیب، افزایش فروش و محدود نبودن مناطق توزیع سیب سبز همانند پخش عمده سیب سبز اشاره نمود.

این طرح فعلا موقتی می باشد که شاید بعد از اتمام زمان طرح، این طرح یعنی توزیع سیب سبز باکیفیت با تخفیف ویژه کنار گذاشته شود. بنابراین به شما پیشنهاد می نماییم تا فرصت دارید از این طرح استفاده نمایید و سیب سبز مورد نظر خود را با تخفیفی ویژه خرید نمایید.

منتظر حضور و حمایت شما از این طرح همانند طرح قبلی و ثابت خویش می باشیم، چرا که با اندکی مقایسه قیمت و کیفیت سیب سبز ما با جاهای دیگر کاملا ارزش این طرح را خواهید فهمید.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *