مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده سیب درختی گلخانه ای در سال 1400

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کلی از کیفیت انواع سیب گلخانه ای صادراتیبررسی میزان ارزآوری با صادرات سیبتمهیدات لازم جهت صادرات سیبپارامترهای دخیل در تعیین قیمت سیب باکیفیتخرید سیب درختی گلخانه ای با نرخ مناسبتوزیع کنندگان سیب درختی گلخانه ای در ایرانفروش سیب درختی گلخانه ای با تخفیف بی نظیر

برای اطلاع از قیمت عمده سیب درختی گلخانه ای در سال ۱۴۰۰ می‌توان به مراکز تولیدی و سایت های اینترنتی مراجعه نمود و با مقایسه انواع سیب، این محصول را به صورت عمده و کلی خریداری کرد. این خرید عمده برای خریداران همیشه مقرون به صرفه و برای فروشندگان بسیار پر سود می باشد و قیمت عمده سیب درختی در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال های پیش افزایش چشمگیری داشته است و عوامل زیاد و متعددی در این افزایش، تاثیر داشته اند.

قیمت عمده سیب درختی گلخانه ای در سال 1400

اطلاعات کلی از کیفیت انواع سیب گلخانه ای صادراتی

اطلاعات کلی از کیفیت انواع سیب گلخانه ای صادراتی انواع سیب های گلخانه‌ ای که برای صادرات انتخاب می شوند ویژگی و مشخصات خاصی دارند که در اینجا به اختصار به آن ها می پردازیم و اطلاعات کلی درباره آن ها را ارائه می دهیم یکی از مهمترین معیار های سیب صادراتی، اندازه آن می باشد این سیب ها معمولاً درشت و یکدست انتخاب می شوند و این ظاهر زیبا در نگاه اول نظر خریداران را به خود جلب می کند و انتخاب اول آن ها خواهد بود.

طعم و مزه انواع سیب یکی دیگر از معیارهای کیفی آن در صادرات محسوب می‌شود این میوه بسیار خوش مزه می باشد و مورد پسند همگان قرار دارد و برای پذیرایی از مهمان بهترین انتخاب و گزینه است و با ماندگاری بالایی که دارد برای مدت های طولانی می توان آن را نگهداری کرد بدون اینکه آسیب ببیند یا کیفیت خود را از دست دهد و این ویژگی بسیار مهمی برای آن به شمار می‌آید.

این سیب گلخانه ای رنگ های مختلفی دارد به عنوان مثال سیب سبز رنگ، با طعم خاصی که دارد بسیار پر طرفدار بوده و افراد زیادی آن را پسند می کنند از این رو صادرات آن در حجم بسیار بالا انجام می شود و یک قطب اقتصادی پرسود به شمار می آید و در مناطق خاصی مانند اصفهان و اراک تحت شرایط آب و هوایی ویژه ای کشت می شود و یک نوع جدیدی از سیب است که کشاورزان طی چندین سال اخیر به فرمول ویژه پرورش آن دست یافته اند.

این سیب های با کیفیت صادراتی، ظاهری زیبا با پوست شفاف دارند و هیچ گونه کرم خوردگی، سوراخ یا برآمدگی بر سطح آن دیده نمی شود و در داخل آن نیز، تغییر رنگ وجود ندارد و به صورت بسیار منظم و مرتب درون جعبه قرار می گیرند و به قدری با کیفیت هستند که گویا، تازه از درخت چیده شده اند این ویژگی ها برای کشورهای متقاضی و خریدار بسیار مهم می باشد در غیر اینصورت محصول خریداری شده را مرجوع می کنند که این امر برای تولید کننده، ضرر و و زیان را به همراه خواهد داشت.

بررسی میزان ارزآوری با صادرات سیب

عوامل مختلفی در میزان ارز آوری با صادرات سیب تاثیر دارند یکی از مهمترین فاکتور هایی که اثر بسزایی در این زمینه دارد، میزان کشت این محصول می باشد انواع سیب باید در میزان بسیار زیادی کشت و برداشت شود تا علاوه بر تامین بازار داخلی، بازار خارجی را نیز تامین کرده و زمینه ارز آوری به کشور را فراهم نماید چون این کشور ها، متقاضی و خواهان حجم بالایی از آن هستند و به صورت چند تن، آن را خریداری می کنند.

میزان ارز آوری با صادرات این محصول در سال جدید نسبت به سال های پیش افزایش و رونق بسیار زیادی یافته است چون سیب در انواع مختلف و بسیار با کیفیت و کاملا ارگانیک تولید و صادر می شود که این امر سبب خرید بیشتر این محصول صادراتی شده است و در نتیجه میزان ورود ارز به کشور افزایش چشم گیری داشته است که موجب درآمد زایی بالا می شود.

سرمایه گذاری در این زمینه نیز رابطه مستقیم با میزان ارز آوری دارد سرمایه گذاران باید در امر کشت و صادرات این محصول سرمایه گذاری کلان و زیادی داشته باشند تا از این طریق میزان ورود ارز به کشور افزایش یابد و درآمد زایی ایجاد شود آنان باید برای مدت زمانی کوتاه یا طولانی سرمایه گذاری کنند تا پول اولیه به سود تبدیل شود.

میزان تقاضا و خرید کشور های خریدار نیز تاثیر مستقیم و مهمی در میزان ارز اوری در کشور تولید کننده را دارد هرچقدر کشور های متقاضی، سیب بیشتری را خریداری نمایند هزینه زیاد تری برای خرید، پرداخت می‌کنند و میزان ارز افزایش می یابد معمولاً این کشورها در مقادیر بسیار بالا و زیاد این محصول را سفارش می دهند در این صورت هم برای آن ها، هم برای تولیدکننده پرسود خواهد بود.

تمهیدات لازم جهت صادرات سیب

تمهیدات لازم جهت صادرات سیب برای صادرات سیب باید تمهیدات لازم و ضروری اندیشیده شود و شرایط مناسب فراهم شود. سیب باید در زمان مناسب و به موقع از درخت چیده شود، یعنی زمانی که سیب کاملا رسیده باشد و به سرعت از طریق راه های زمینی یا هوایی به کشور های خریدار، صادر شود این روند، یک فرایند ایده آل و مورد انتظار می باشد.

اما گاهی اوقات صادرات به این راحتی انجام نمی شود، بنا به دلایل و مشکلات گمرکی باید سیب را برای مدت ها در سرد خانه ها نگهداری کنند در این زمان ممکن است طعم سیب عوض شود یا بر روی سطح بیرونی آن لک یا فرو رفتگی ایجاد شود که در این صورت، تاجر این محصول دچار زیان و ضرر می شود و دولت باید تمهیداتی را برنامه ریزی و اجرا نماید تا جلوی ضرر گرفته شود.

یکی دیگر از تمهیدات مهمی که باید برای صادرات این محصول اجرا شود، نحوه ارسال آن می باشد اگر سیب از طریق مرز های هوایی صادر شود که مشکل چندانی وجود ندارد چون در کمترین زمان ممکن به دست خریدار می رسد، اما اگر زمینی صادر شود باید وسایل نقیله مجهز به یخچال باشند تا بتوان سیب را برای چندین روز در آن ها نگهداری کرد تا خراب و فاسد نشوند.

میزان هزینه باربری و حمل و نقل محصول نیز، یکی دیگر تمهیدات لازم برای صادرات است که باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد و کاملا طبق موازین قانونی و دولتی این هزینه ها برآورد شود و قیمت گذاری بر اساس نظر کارشناسان مجرب انجام شود البته این هزینه با توجه به مسافت و فاصله بین کشور ها، وزن و حجم بار و همچنین ارسال زمینی یا هوایی، متغیر می باشد.

پارامترهای دخیل در تعیین قیمت سیب باکیفیت

پارامترهای مهم و اساسی در تعیین قیمت سیب با کیفیت تاثیر دارند که در اینجا به اختصار به توضیح آن ها می پردازیم یکی از مهمترین فاکتور های موثر در تعیین قیمت، نوع بسته بندی سیب می باشد. این محصول اگر به صورت بسته بندی ارائه و عرضه شود نسبت به نوع فله ای قیمت بیشتری خواهد داشت که هر کدام طرفداران خاص خود را دارد و با توجه به میزان نیاز و سلیقه خود می توان آن را خریداری کرد.

یکی دیگر از عوامل دخیل در تعیین قیمت این محصول، نوع سیب می باشد به عنوان مثال سیب استخوانی طعم بی نظیر و عالی دارد و با ماندگاری بالا، بسیار مورد توجه قرار دارد از این جهت از نظر قیمت نسبت به سایر محصولات گران تر بوده و برای میهمانی و جشن بهترین انتخاب و گزینه می باشد این نوع در مناطق خاصی کشت می شود و برای پرورش به مراقبت دقیق و بیشتری نیازمند است.

یکی دیگر از فاکتورهای موثر در تعیین قیمت آن، میزان فروش و تولید آن می باشد اگر این محصول به صورت عمده تولید و به فروش می رسد قیمت آن نسبت به فروش جزئی و کیلویی کمتر خواهد بود خرید عمده برای خریداران همیشه مقرون به صرفه و برای فروشندگان پر سود می باشد که با توجه به نیاز، می توان آن را به صورت کلی و یا جزئی خریداری کرد برای مصرف روزانه بهتر است آن را به صورت کیلویی تهیه کنیم.

پارامتر مهم بعدی که در قیمت گذاری سیب نقش دارد، نوع کشت آن می باشد اگر سیب ارگانیک باشد و تحت تاثیر عوامل طبیعی رشد کند با کیفیت تر از محصول گلخانه ای است که با عوامل غیر طبیعی پرورش می یابد، چون این محصول با نور مصنوعی و آبیاری دستی رشد می کند و طعم و کیفیت آن نسبت به محصول طبیعی در سطح پایین تری قرار دارد.

خرید سیب درختی گلخانه ای با نرخ مناسب

خرید سیب درختی گلخانه ای با نرخ مناسب برای خرید سیب درختی گلخانه‌ای با نرخ مناسب باید به گلخانه های تولید کننده این محصول مراجعه نمود و سیب تولید شده در این مراکز را بسیار با کیفیت با طعم عالی خریداری کرد این سیب ها ظاهری بسیار زیبا و خوشرنگ دارد و تقریباً یکدست و هم اندازه تولید می‌شوند، علاوه بر خرید حضوری می توان به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز از این مراکز خرید کرد.

اگر برای خرید این محصول، مستقیم و بدون واسطه به تولید کننده مراجعه کنیم می توانیم سیب درختی را با نرخ مناسب خریداری کنیم چون دلالان در آن نقشی ندارند از این رو برای خرید، هزینه کمتری باید پرداخت کرد و در خرید غیر مستقیم، سهم واسطه و دلال به قیمت اولیه افزوده می شود و همین امر سبب افزایش قیمت آن می شود.

خرید این محصول در بازار داخلی نسبت به خرید آن در بازار های خارجی، از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد چون در بازار های خارج از کشور، علاوه بر قیمت اولیه هزینه گمرک و ترخیص و بار بری نیز به آن تعلق می گیرد و آن گران قیمت تر خواهد بود، اگرچه این محصول صادراتی مشکلات فراوانی به همراه دارد ولی برای تولید کنندگان بسیار پرسود و منفعت می باشد.

برای خرید سیب درختی گلخانه ای با نرخ مناسب، باید هزینه های کاشت و پرورش آن مناسب و کم باشد چون این هزینه های اولیه در رابطه مستقیم با نرخ آن می باشند به عنوان مثال هزینه آبیاری، کود دهی و عوامل دیگر در میزان نرخ سیب دخیل هستند به عنوان مثال اگر به دلیل عدم بارش باران، کم آبی وجود داشته باشد کشاورز مجبور است برای آبیاری هزینه بسیار زیادی پرداخت نماید که در نتیجه قیمت محصول خود را افزایش می دهد.

توزیع کنندگان سیب درختی گلخانه ای در ایران

توزیع کنندگان سیب درختی گلخانه ای در ایران همراه محصولی بسیار با کیفیت را عرضه و ارائه می کنند که برای خرید می‌توان به آن ها مراجعه کرد و سیب را در میزان مصرف و نیاز خود خریداری نمود و از کیفیت و خواص بی نظیر آن بهره مند شد. آن سرشار از انواع مواد و املاح مورد نیاز برای بدن می باشد که به راحتی با استفاده از آن می توان سلامتی را تضمین کرد.

این توزیع کنندگان در سراسر ایران به فعالیت مشغول هستند بنابراین به راحتی می‌توان این محصول مفید را از فروشگاه ها و مغازه ها تهیه نمود و از آن به عنوان یک میوه مجلسی و خوشمزه بهره‌ مند شد این میوه برای افراد در تمامی سنین مفید می باشد از این رو، توصیه می شود آن را در رژیم روزانه خود قرار دهید، خوردن پوره آن حتی برای کودکان نیز توصیه می شود.

سیب درختی، با کیفیت و قیمت های مختلف در ایران توسط توزیع کنندگان عرضه و ارائه می شود محصول درجه یک، قیمت بالاتری نسبت به محصول بی کیفیت دارد همچنین سیبی که درشت باشد نسبت به سیب ریز و کوچک، گران قیمت تر خواهد بود و همچنین این مراکز توزیعی انواع مختلفی از این میوه را در رنگ و طعم گوناگون و مختلف عرضه می کنند.

توزیع کنندگان به صورت عمده یا کیلویی این محصول را در ایران عرضه می کنند که با توجه به میزان نیاز و مصرف می توان آن را به صورت کلی یا جزئی خریداری و تهیه نمود که برای میهمانی و مجالس، خرید کلی توصیه می‌شود چون مقرون به صرفه می باشد و با هزینه کمتر، می توان سیب بیشتری تهیه کرد.

فروش سیب درختی گلخانه ای با تخفیف بی نظیر

فروش سیب درختی گلخانه ای با تخفیف بی نظیر گاهی اوقات فروشندگان، سیب درختی گلخانه ای را به صورت فروش ویژه و با تخفیف بی نظیر ارائه می کنند که می توان به آن ها مراجعه کرد و این محصول را در اندازه و میزان دلخواه، کم یا زیاد خریداری کرد و از خواص و فواید آن برای سلامتی بهره مند شد، خرید با تخفیف ویژه همیشه مورد پسند خریداران بوده است و از آن لذت می برند و با هزینه کمتر می توانند مقدار بیشتری میوه خریداری نمایند.

همچنین این فروشندگان به صورت اینترنتی نیز، محصولات خود را با تخفیف ویژه عرضه می کنند که برای این نوع خرید کافیست به سایت های فروش مراجعه نماییم و با بررسی مشخصات بیان شده، سیب درختی گلخانه ای را با قیمت مناسب سفارش دهیم و با بسته بندی مناسب و در اسرع وقت، آن را درب منزل تحویل بگیریم، این نوع خرید امروزه با افزایش مشغله کاری افراد، بسیار رونق یافته است و صرفه جویی در زمان همراه می باشد.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *