مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیب درختی صادراتی + قیمت به صورت عمده در بازارهای جهانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش عمده سیب درختی صادراتیجایگاه سیب درختی صادراتی ایرانصادرات سیب درختی به کشورهای اروپاییقیمت سیب درختی صادراتی
قیمت سیب درختی صادراتی

آمارهای مختلف حاکی از آن هستند که فروش سیب درختی صادراتی با افزایش همراه بوده است زیرا سیب های تولید شده در ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این کیفیت بالا نیز به خاطر تلاش هایی است که اداره ی کشاورزی برای تولید سیب های مرغوب انجام می دهند.

فروش عمده سیب درختی صادراتی

از دیرباز تا به امروز این محصول جزو میوه های پرطرفدار و متنوع بوده که در طعم ها و رنگ های مختلف در تمام فصول در همه ی فروشگاه های عرضه ی میوه موجود می باشد.

خوشبختانه کشور ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع سیب درختی در جهان است و فروش عمده ی سیب درختی صادراتی با قیمت بسیار مناسب در بازار انجام می شود.

هر ساله مقادیر فراوانی از سیب های زرد، قرمز و سبز در بازارهای داخلی و خارجی توسط تاجران ایرانی به فروش می رسد و بازاریابی هایی که برای این محصول انجام گرفته شده با اطمینان می توان گفت که سیب ایرانی در اکثر بازارهای بین المللی هم خریدار دارد.

از همین رو شاهد هستیم که حجم عمده ای از سیب هایی که در ایران تولید می شود توسط خریداران عمده به کشورهای همسایه و حتی کشورهای دوردست صادر می شود که توانسته ارزآوری خوبی را نیز برای کشور به همراه داشته باشد و اشتغال بالایی را به وجود آورد.

اگر شما در کار صادرات سیب درختی به کشورهای دیگر باشید می دانید که صادر کردن میوه و تره بار مشکلات خاص خود را دارد.

اگر نتوانید به موقع کار صادرات را انجام دهید ممکن است محصول شما دچار افت کیفیت شود و دیگر مشتری آن را از شما خرید نکند.

پس باید کارهای خرید، بسته بندی، ترخیص کالا، گمرک و غیره را با سرعت بالا انجام دهید و در این زمینه تجربه ی کاملا کافی را داشته باشید.

البته قانون نیز باید در این زمینه ها به کمک تاجران بیاید تا مشکلات ترخیص کالا و روند صادرات سیب که شامل اخذ مجوزهای قانونی و غیره می باشد، با سرعت بالا حل شود تا شخ۰ص صادرکننده با مشکل مواجه نشود و دچار ضرر قرار نگیرد.

در این میان شرکت هایی هستند که تجربه ی بالایی در زمینه ی صادرات سیب و محصولات مختلف را دارند که همکاری با آن ها  می تواند کمک شایانی باشد برای افرادی که در این زمینه تازه کار هستند و قصد دارند وارد بازار خرید و فروش میوه و تره بار در بازارهای جهانی شوند.

یکی از بهترین کارها برای فروش سریع سیب درختی این است که این محصولات را در کشورهای همسایه به فروش برسانیم چرا که مسافت کمتری با آن ها داریم و می توانیم در اسرع وقت محصول را با کیفیت بالا به بازار این کشورها برسانیم.

در این زمینه کشورهایی مانند عراق، امارات، قطر و پاکستان از بزرگ ترین بازارهایی هستند که می توانیم به صورت فعال سیب تولید شده در ایران را در آن جا به فروش برسانیم.

جایگاه سیب درختی صادراتی ایران

یکی از محصولات مطرحی باغی در بازار جهانی سیب درختی می باشد، جایگاه سیب درختی صادراتی ایران با صادرات ۵۶۶۰۶۶ تن محصولات باغی رتبه ی پانزدهم را بین ۲۳۱ کشور جهان دارا بوده است.

در حال حاضر با صادرات ۳۱۷۸۹۰ تن انواع سیب درختی در بین صادر کنندگان سیب رتبه ی ششم را دارا می باشد.

جایگاه فعلی کشور در بازارهای صادراتی به رغم واقع بودن کشور در منطقه ی خشک و بیابانی جهان و به رغم آن که عامل آب در نظام کشاورزی کنونی عامل محدود کننده به شمار می آید، نمایانگر ظرفیت های بالقوه ای است که می توان آن را برمبنای راهبرد توسعه صادرات غیرنفتی و از طریق بهره گیری از مزیت های نسبی تولید محصولات کشاورزی توسعه بخشید.

اگرچه آمارهای موجود بازگوی مجموعه ی ظرفیت های بالفعل صادراتی کشور نیست اما همین ارقام موید آن است که در صورت بکارگیری سیاست های تجاری مناسب تر امکانات چشم گیری برای کسب درآمدهای ارزی بیشتر، از طریق افزایش صادرات محصولات کشاورزی به ویژه سیب درختی در کشور وجود دارد.

صادرات سیب درختی به کشورهای اروپایی

ایران یکی از معروف ترین کشورها در تهیه و تولید سیب درختی است و سیب های ایرانی در کل دنیا معروف است.

یکی از دلایلی که صادرات سیب درختی به کشورهای اروپایی صورت می پذیرد این است که سیب های اروپایی نژادهای اصلاح شده  دارند و طعم و مزه ای مصنوعی به خود گرفته اند.

علت معروف بودن سیب ایرانی این است که دارای کیفیت بالا از لحاظ ظاهر، طعم و مزه و نیز بسته بندی خوب انواع سیب ایران است.

اروپا خود قاره ای سرسبز است که قدرت تولید و پرورش انواع محصولات کشاورزی از جمله سیب را دارد، اما با این وجود واردات سیب و سایر محصولات کشاورزی به برخی کشورهای اروپایی صورت می گیرد.

زیرا سیب های ایرانی طعم و عطر اصیل خود را حفظ کرده اند، یعنی عطر و مزه ی واقعی سیب را می دهند.

بازرگانان و تاجران ایرانی برای صادرات سیب درختی به کشورهای اروپایی ابتدا بازار هدف خود را مشخص می کنند و سپس سورت سیب را به بهترین شکل انجام می دهند و آن را در زیباترین و بهترین نوع بسته بندی در اختیار متقاضیان سیب قرار می دهند.

صادرات سیب درختی به اروپا رشد قابل توجهی داشته است، در سال گپذشته حدود ۵۰ هزار تن به کشورهای مختلف از این قاره ارسال شده است.

قیمت سیب درختی صادراتی

شهرهای مختلف در کشور هستند که به عنوان قطب های اصلی تولید سیب درختی به شمار می روند، همه ی ما می دانیم که هر سیبی، سیب صادراتی نیست و سیب صادراتی باید استانداردهای لازم برای فروش به کشورهای خارجی را داشته باشد.

قیمت سیب درختی صادراتی برای هر شخص خریدار قابل اهمیت است، بنابراین بهتر است در موقع خرید بدانید که چه نوع سیب و مال کدام منطقه را خریداری می کنید.

مهم تر از همه باید اطلاعات کافی در مورد سیب برداشت شده داشته باشید و البته بهتر است که آنالیز بازار هدف را نیز داشته باشید تا بتوانید نسبت به درخواست مشتریان خود اقدام به خرید کنید.

قیمت سیب درختی در بعضی از سردخانه ها نسبتا گران است و اگر توجه به آن سیب بکنید متوجه می شوید که بسته بندی و نوع سورت آن متفاوت از بقیه ی باغ داران بوده است و حتی منطقه ی برداشت آن نیز فرق دارد.

سیب هایی که از نواحی کوهپایه ای کوه سهند برداشت شده اند بالاترین کیفیت را همواره داشته اند و حتی قیمت سیب صادراتی این ناحیه بیشتر از سایر مناطق مراغه بوده است.

قیمت سیب درختی صادراتی برای خرید شما نیز تاثیرگذار است و باید نسبت به کشوری که قصد صادرات سیب درختی دارید به قیمتی خریداری کنید که هم خوانی با آن داشته باشد.

شما می توانید وارد سایت ما شده و با مشاوران ما جهت خرید این محصول ارتباط برقرار کنید.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *