مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت باورنکردنی سیب درختی درجه یک در بازار زنجان

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب بهترین سیب برای صادراتعوامل دخیل در تعیین قیمت سیب درجه یکپارامترهای کیفی انواع سیب صادراتیکشورهای مقصد جهت صادرات سیبمراکز عرضه سیب درختی صادراتی در زنجانفروش سیب درختی در زنجان با تخفیف بی نظیرتوزیع کنندگان عمده سیب درختی در زنجان

از قدیم الیام، استان زنجان به داشتن انواع سیب درختی، معروف و مشهور بوده است. سیب درختی زنجان از لحاظ میزان کیفیت، درشتی، آبدار بودن زبانزد خاص و عام بوده و از این رو انواع سیب درختی اعم از: زرد، سبز و قرمز نه تنها در بازار داخلی، بلکه در بازارهای بین المللی نیز فروش بالایی دارد. قیمت استثنایی و باور نکردنی سیب درختی درجه یک، با کیفیتی بی نظیر در بازار داخلی و میادین تره بار زنجان باعث بالا رفتن میزان فروش این محصول به صورت عمده و به طرق مختلف کیلویی و بسته بندی شده است.

قیمت باورنکردنی سیب درختی درجه یک در بازار زنجان

راهنمای انتخاب بهترین سیب برای صادرات

راهنمای انتخاب بهترین سیب برای صادرات

سیب درختی بومی آسیای مرکزی است، به همین دلیل وضعیت کشور ما برای صادرات سیب درختی بسیار مناسب می باشد. این میوه در دو نوع اصلی بزرگ و پرورش یافته و وحشی و سایز کوچک در ایران و سراسر دنیا یافت می شود. انواع سیب درختی از لحاظ مزه و طعم در دو نوع شیرین و ترش وجود دارد که هردوی آنها به دلیل داشتن تنوع در طعم و مزه برای صادرات مناسب می باشند. بهترین سیب درختی صادراتی، باید گوشتی بوده و بافتی سفت و محکم و در عین حال آبدار داشته باشد.

سیب های درختی به منظور صادرات در صندوق های مختلف چوبی به خوبی بسته بندی می شوند، تا از ورود ضربات محکم به آنها حین حمل و نقل جلوگیری شود. کشورهای روسیه، آلمان، مکزیک، هند و انگلیس از جمله مشتریان پر و پاقرص سیب درختی هستند که سالانه مقادیر عظیمی از این محصول به این کشورها به صورت عمده و بسته بندی یا فله ای صادر می شود. تجارت سیب درختی برای کشور ایران بسیار ارز آور بوده و کمک شایانی به اقتصاد ایران در طی سال های اخیر کرده است.

تولید سیب درختی در یکسال گذشته، بسیار چشمگیر بوده است، به همین دلیل صادرات این محصول به سایر کشورها، به شکل انبوه صورت گرفته است. آمار و نتایج به دست آمده از تولید سیب درختی در سال اخیر، بالا بودن صادرات این محصول را به خوبی ثابت می کند. مناطق متعددی در ایران در زمینه تولید سیب درختی معروف هستند که از میان آنها می توان به استان زنجان و شهرستان سمیرم واقع در جنوب استان اصفهان اشاره کرد.

عوامل دخیل در تعیین قیمت سیب درجه یک

سیب، یکی از پرخاصیت ترین میوه ها بوده که به دلیل داشتن مواد مغذی فراوان، مصرف آن از سوی متخصصین تغذیه به همه ی افراد پیشنهاد می شود. این محصول توسط کشاورزان و تولید کنندگان در بسیاری از مناطق ایران کشت و برداشت شده و از آنجا به صورت عمده روانه بازار و مراکز خرید موجود در سطح شهر می شود. قیمت سیب درجه یک و اعلا، توسط کارشناسان فروش استعلام می شود. عوامل متعددی در تعیین قیمت سیب درجه یک و با کیفیت دخیلند که از میان مهمترین آنها می توان به میزان کیفیت آن اشاره کرد.

کیفیت سیب نیز بستگی به عوامل متعددی دارد. سایز و اندازه سیب، یکی از عواملی است که بر میزان مرغوبیت سیب تاثیر گذار می باشد. هر قدر محصول درشت تر باشد، سیب از درجه کیفی بالاتری برخوردار خواهد بود. پوست سیب نیز باید لطیف و نازک باشد. سیب های با پوست ضخیم، برای خرید مناسب نیستند. بافت درونی سیب نیز باید محکم، ترد و آبدار باشد. چنانچه محصول دارای تمامی پارامترهای گفته شده باشد، از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

پارامترهای کیفی انواع سیب صادراتی

پارامترهای کیفی انواع سیب صادراتی

سیب درختی در انواع مختلفی در ایران تولید می شود که معمولا به صورت سورت شده عرضه بازار می شود. سیب های سورت شده از نظر اندازه ، سایز و رنگ با همدیگر مشابه اند. سیب درختی مرغوب و درجه یک نه تنها در داخل کشور، بلکه در کشورهای خارجی نیز فروش بالایی دارد. سیب درختی مرغوب و درجه یک را به صورت چشمی می توان تشخیص داد. یکی از پارامترهای کیفی انواع سیب درختی صادراتی، عطر، بو، طعم و مزه آن است. سیب درختی مرغوب، بسیار خوشبو بوده و مزه دلچسب و مطبوعی دارد.

از لحاظ ظاهری، سیب درختی درجه یک نباید لکه دار باشد. وجود لکه های قهوه ای موجود بر روی پوست سیب، دال بر سرمازدگی و یا خرابی محصول می باشد. سیب درختی اعلا، باید بافتی سفید مایل به شیری کم رنگ داشته باشد. پوست روشن و شفاف محصول، از دیگر عواملی است که باید مد نظر قرار گیرد. از همه مهم تر اینکه، سیب های صادراتی، باید در مقایسه با محصولات داخلی، سنگین وزن تر باشند. سیب های درختی مناطق اشنویه، ارومیه، یزد و استان اصفهان جزو سیب های صادراتی ایران به شمار می روند.

ناگفته نماند که کشت این محصول درختی محبوب در این مناطق با در نظر گرفتن استاندارد های لازم انجام می شود و به همین دلیل می توان انتظار داشت که در سال های آتی نیز محصولی باکیفیت بالا از این مناطق برداشت شود. از این رو، با قاطعیت می توان گفت که فروش انواع سیب درختی در میادین تره بار و همچنین در بازارهای خارجی با مناسب ترین قیمت صورت گرفته و این محصول با کیفیتی تعریف شده در اختیار شهروندان داخلی و خارجی قرار می گیرد.

کشورهای مقصد جهت صادرات سیب

صادرات سیب درختی تنها محدود به کشور ایران نبوده و آن دسته از کشورهایی که شرایط آب و هوایی مساعد برای کشت و تولید این محصول را داشته باشند، جزو کشورهای صادراتی انواع سیب درختی قرار می گیرند که از میان آنها می توان به : آمریکا، ایتالیا، چین، فرانسه، افریقای جنوبی، هلند، لهستان، شیلی و نیوزلند اشاره کرد. ناگفته نماند که، بسیاری از کشورهای همسایه از جمله: افغانستان و پاکستان به دلیل نداشتن شرایط مساعد آب و هوایی برای پرورش سیب تازه و ارگانیک، خواهان خرید این محصول از ایران هستند.

صادرات سیب به این کشورها، اصول و ضوابط مخصوص خودش را دارد. به دلیل حساس بودن تجار این کشورها نسبت به خرید انواع محصولات کشاورزی، محموله های وارد شده به این کشورها از لحاظ شکل و سالم بودن، توسط کارشناسان به دقت مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند. روسیه از دیگر مقاصد اصلی صادرات انواع سیب درختی است. ناگفته نماند که سیب ارومیه و شهرستان مراغه نیز تمامی پارامترهای لازم برای عرضه به دیگر کشورها را دارد که از میان آنها می توان کشور هندوستان و ترکیه را نام برد.

کشور ایران پس از اروپای غربی ، آمریکا ، اروپای شرقی ، کانادا ، ژاپن و استرالیا بهترین و مرغوب ترین سیب درختی را در سراسر دنیا دارد. در میان مناطق تولیدی انواع سیب درختی، استان آذربایجان غربی، با تولید 743 هزار تن این محصول، بیشترین میزان تولید سیب صادراتی را در سراسر ایران به خود اختصاص داده است. سیب درختی این مناطق، در مناطق خوب و با شرایط اقلیمی مطلوب کشت شده و تحت شرایط مناسب نیز برداشت می شود.

سیب های درختی صادراتی، دارای بوی بی نظیر، خواص فوق العاده، عطر و مزه مطبوع، فاقد لکه، برآمدگی و فرو رفتگی بوده و از همه مهم تر اینکه در کشت و تولید آنها از هیچ گونه مواد شیمیایی یا کود های آلوده کننده استفاده نشده است. این محصول در فصل مناسب خود، برداشت شده و پس از سورت بندی و قرار داده شدن در بسته بندی های مستحکم و مقاوم، آماده عرضه به کشورهای خارجی می شود.

مراکز عرضه سیب درختی صادراتی در زنجان

مراکز عرضه سیب درختی صادراتی در زنجان سیب درختی زنجان، محصولی است که از لحاظ درجه کیفی، در سراسر نقاط مختلف جهان شهره خاص و عام است. این محصول به لحاظ داشتن کیفیت تضمینی و عطر و بوی دلچسب و بی نظیر، به عنوان یکی از محصولات ناب صادراتی ایران نیز به شمار می رود، از این رو شاهد فروش بالای انواع سیب درختی زنجان نه تنها در بازار داخلی، بلکه در بازار بین المللی نیز هستیم. سیب درختی صادراتی زنجان توسط مراکز متعددی در داخل ایران به صورت عمده و به اشکال مختلف بسته بندی و کیلویی عرضه می شود.

عرضه سیب صادراتی زنجان، با کیفیتی تضمین شده و با مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت صورت می گیرد. این مراکز به صورت شبانه روزی فعالیت دارند و از این رو تمامی شهروندان و مصرف کنندگان می توانند به سهولت این محصول را خریداری کنند. علاوه بر زنجان، سیب درختی آذربایجان شرقی و استان فارس نیز از محبوبیت خاصی میان مردم برخوردار است.

ناگفته نماند سیب درختی صادراتی زنجان، در سایر نقاط مختلف ایران نیز به فروش می رسد. کیفیت و قیمت مناسب این محصول، در جلب نظر مشتریان بسیار موثر بوده و به همین دلیل بازار فروش سیب درختی زنجان بسیار پررونق می باشد. سیب درختی زنجان از لحاظ کیفی، دارای درجه بندی های مختلفی است که نوع صادراتی این محصول، درجه یک بوده و به دلیل استفاده نکردن از کوهای شیمیایی در کشت و تولید آن، کاملا طبیعی و ارگانیک می باشد.

مراکز عرضه سیب درختی زنجان، این محصول را در تنوع رنگی سبز، زرد و قرمز و در طعم های مختلف ترش و شیرین در معرض فروش مصرف کنندگان می گذارد. ناگفته نماند که سیب درختی شهرهای میانه و دماوند نیز از نظر کیفیت با سیب درختی زنجان برابری می کند. این محصول سالانه به شکل تناژ و به صورت بسته بندی به عراق صادر می شود. باید افزود که قیمت روز این محصول، بستگی به میزان کیفیت آن دارد.

فروش سیب درختی در زنجان با تخفیف بی نظیر

فروش انواع سیب درختی و سیب پای درختی در میادین تره بار استان زنجان با تخفیفی بی نظیر و قیمتی استثنایی به صورت عمده و کیلویی یا در صندوق های مختلف با اوزان متفاوت صورت می گیرد. این محصول طبیعی و ارگانیک به دلیل داشتن ویتامین های فراوان، دارای خواص درمانی بالایی است، از این رو سیب های درختی پس از برداشت از باغستان ها، در تمامی نقاط مختلف کشور عرضه شده و با قیمتی مناسب به فروش می رسند.

باید افزود که قابلیت نگهداری انواع سیب درختی اعم از زرد، قرمز و سبز بالا است، به همین دلیل خرید آن به صورت عمده برای مصرف کنندگان مشکل ساز نیست. با وجود اینکه، فصل برداشت سیب درختی، تابستان است، اما به دلیل داشتن قابلیت نگهداری طولانی مدت در انبار و مکان های خنک، امکان خرید این میوه در تمامی فصول سال وجود دارد. ناگفته نماند میوه سیب نو و تازه برداشت شده، از لحاظ خواص و ارزش غذایی با محصولی که در انبار به مدت طولانی نگهداری شده یکی نیست، لذا پیشنهاد می شود حتی الامکان هر میوه را در فصل خود خرید کنید.

در حال حاضر، مراکز مختلفی در برخی از استان های کشور وجود دارند که، سیب های تولید شده در باغستان ها را بلافاصه پس از برداشت در معرض فروش می گذارند، که این کار با استقبال بی نظیری از سوی مشتریان و مصرف کنندگان روبرو شده است، به همین دلیل سایر شرکت ها نیز این رویه را پیش گرفته اند و همین این امر باعث بالا رفتن میزان فروش محصولات کشاورزی در طی سال های گذشته شده است. ناگفته نماند که، در این مراکز، سیب های درختی به صورت بسته بندی به فروش می رسد که همین امر نیز، موجب بالارفتن قیمت های محصولات شده است.

توزیع کنندگان عمده سیب درختی در زنجان

توزیع کنندگان عمده سیب درختی در زنجان پخش و توزیع انواع سیب درختی در تمامی استان ها مخصوصا استان تهران به صورت عمده و با قیمتی مناسب صورت می گیرد. شرکت های متعددی در زمینه پخش و توزیع سیب درختی در زنجان نیز فعالیت دارند که این محصول را به صورت عمده، با بالاترین میزان کیفیت و منصفانه ترین قیمت در اختیار شهروندان عزیز می گذارند. باید افزود که سیب های درختی زنجان، همگی از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و این محصول در این استان بر حسب میزان کیفیت درجه بندی می شود.

سیب های درختی درجه یک، که عمدتا به کشورهای همسایه و اروپایی صادر می شوند، البته این بدان معنا نیست که این محصول در بازار داخلی به فروش نمی رسد، اما بخش اعظم سیب درختی درجه یک، به صورت بسته بندی روانه بازارهای بین المللی می شود . سیب های درختی درجه سه، بیشتر برای تهیه کنسانتره و آب میوه های صنعتی، به کارخانه های فرآوری، ارسال می شوند. باید افزود، استان زنجان بیشتر سیب درختی درجه سه را از سایر مناطق موجود در ایران تهیه می کند.

شایان ذکر است که خرید تمامی محصولات کشاورزی از جمله سیب درختی تنها محدود به حضور مستقیم در مراکز خرید مانند سوپرمارکت ها، فروشگاه های بزرگ و میادین تره بار و بازار نیست، بلکه مصرف کنندگان می توانند به صورت اینترنتی نیز به راحتی خرید خود را انجام دهند. جهت اطلاع از میزان کیفیت و قیمت نهایی محصول، مشتریان در ابتدا باید با مشاورین در تماس باشند و پس از مطلع شدن از مرغوبیت و تازه بودن محصول، وارد سایت های اینترنتی شده و سفارش خود را ثبت و خرید خود را تکمیل کنند.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *