مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت استثنایی انواع سیب درختی مرغوب در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مختصری در مورد کیفیت انواع سیب تولیدشده در کشورروش تشخیص مرغوبیت سیب صادراتیپارامترهای تعیین قیمت انواع سیببررسی مشکلات صادرات سیب در حجم انبوهپخش سیب درختی در تهران با بهترین کیفیتفروشندگان سیب درختی در تهران به صورت عمدهتوزیع بی واسطه سیب درختی در تهران با نرخ ارزان

سیب ها یکی از میوه هایی هستند که به طور کلی تقریبا در تمام نقاط جهان یافت می شوند و همچنین طرفداران زیادی هم در تمام کشور ها دارد که با توجه به زائقه، فرد می تواند از طعم، اندازه و رنگ مورد علاقه خود یکی از انواع مختلف را انتخاب نماید.

انواع سیب ها از جمله سیب ترش سرخ، سیب های سبز و زرد و همچنین سیب های صادراتی در دو نوع بسته بندی شده و کیلویی، در تهران با قیمت استثنایی توزیع می شوند که با مراجعه به مراکز مختلف و بازار های گوناگون شهر تهران، می توان به راحتی با قیمتی مناسب بهترین سیب ها را در انواع گوناگون تهیه کرد.

باتوجه به اینکه سیب درختی موجود در بازار تهران در شهر هایی همچون اراک و کرمانشاه تولید و کشت می شوند، می توان تضمین داد که این محصولات می توانند با محصولات صادراتی از لحاظ کیفیت و قیمت رقابت کنند.

قیمت استثنایی انواع سیب درختی مرغوب در تهران

مختصری در مورد کیفیت انواع سیب تولیدشده در کشور

مختصری در مورد کیفیت انواع سیب تولیدشده در کشور در رابطه با کیفیت انواع سیب های مختلف تولید شده در کشور توضیح یکسانی نمی توان دا. باتوجه به عوامل زیادی، کیفیت و طعم یک محصول متغییر است و همچنین باتوجه به عواملی مانند کیفیت قیمت یک محصول نیز تعیین می شود.

لازم است یادآور شویم که میوه ی سیب درختی درجه ۱ به دلیل داشتن خواص و ارزش غذایی فراوان و به علاوه وجود خاصیت های دارویی، تبدیل به یک میوه ی محبوب شده است. همچنین بسیاری از انواع سیب ها میوه هایی هستند که سرشار از انواع ویتامین‌هایی نظیر ویتامین A و ویتامین های گروه B,C و همچنین پتاسیم هم می باشند؛ همچنین سیب ها در درمان بسیاری از بیماری ها و درد ها مفید واقع شده اند.

اما در رابطه با عوامل تعیین کننده کیفیت یک محصول تولید شده می توان مثال هایی زد. برای مثال دو عوامل مهم را نام خواهیم برد که عواملی همچون موارد زیر می باشند:

۱_ نوع آفت کش ها: آفت کش های شیمیایی می توانند به ساختار محصول نفوذ کنند و باعث تغییر طعم محصول شوند. ممکن است یک آفت کش باعث تیره شدن رنگ محصول یا روشن شدن آن محصول گردد. آفت کش ها به آسانی به بافت میوه ها و گیاهان نفوذ می کنند و ارزش های غذایی و مواد معدنی و مغزی این محصولات را به راحتی می توانند دچار تهدید کنند.

۲_نوع آب مورد استفاده کشاورز برای تغزیه محصول: اگر آب مصرفی دارای کیفیت مطلوبی نباشد محصول با کیفیتی نمی توان برداشت کرد. همچنین زمانی که آب مصرفی از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، شاهد بد طعم شدن محصول و نابود شدن ارزش غذایی یک محصول خواهیم بود.

با توجه به اینکه انواع سیب های مختلف در ایران تولید می شود، باید توجه داشت که موقعیت مکانی تولیدات سیب ها هم متفاوت است. برای مثال سیب ترش قرمز شمال، تولید مختص به شمال است و یا تولید سیب های درختی مختص به مناطق سرد سیر است. بنابراین معیار تعیین کیفیت یک سیب با نوع دیگری از سیب می تواند متفاوت باشد. همچنین عوامل مختلف دیگری وجود دارد که می توانند باعث تغییر کیفیت محصولات در دسته ی گیاهان و میوه ها از جمله سیب ها هم بشوند.

به طور کلی می توان گفت کشاورزان کشور ایران با توجه به وجود اقلیم های مناسب و خاک حاصلخیز و متدها و روش های مختلف کشاورزی، محصولات با کیفیتی را تولید می کنند و صد البته باید توجه داشت که کشاورزی در ایران تاریخی کهن و عظیم دارد. بنابراین کشاورزان ایرانی بیشترین سعی خود را می کنند تا محصولی با کیفیت تحویل دهند همچنین باید توجه داشت که موفق هم بوده اند، زیرا شاهد درخواست های زیادی برای سیب های ایرانی از کشورهای همسایه و همچنین بعضی از کشورهای اروپایی هستیم.

روش تشخیص مرغوبیت سیب صادراتی

در صادرات یکی از مهم ترین موارد برای یک صادرات موفق، مرغوبیت آن کالا می باشد. برای مثال چگونه می توان مرغوبیت یک سیب صادراتی را تشخیص داد؟

برای تشخیص مرغوبیت سیب های صادراتی، روش های مختلفی وجود دارد. برای مثال ما می توانیم به وسیله بررسی سفتی و محکم بودن سیب، مرغوبیت آن را تست کنیم، ابتدا یکی از سیب های صادراتی را بردارید و بخش کوچکی از آن را با انگشت فشار دهید. باید توجه داشت که سیب های مرغوب و با کیفیت، زیر دست شما سفت و استخوانی هستند.

همچنین لازم است بدانیم که که سیب هایی که بطور قابل توجه ای زیر دست نرم هستند و یا همچنین شروع به تغییر رنگ کرده اند و یا در زمان فشار دادن آنها، فرو می روند، سیب هایی هستند که مرغوبیت لازم را ندارند. در نتیجه باید از خرید این نوع سیب ها خود داری کرد.

همچنین باید توجه داشته باشیم که بافت سطح سیب ها باید محکم و فاقد توده ها و یا لکه ها باشند و پوست سیب ها چروکیده نباشد. وزن سیب ها باید سنگین باشند. همچنین باید توجه داشته باشیم که سیب مورد نظر ما، براق نباشد زیرا ممکن است حاوی مواد دیگری باشند.

بوی سیب ها نیز از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. بهتر است یک محصول صادراتی دارای بسته بندی مناسبی باشد زیرا در بازارهای جهانی، برخی از کشورها اهمیت زیادی به بسته بندی محصولات می دهند.

هنگامی که یک محصول تمام موارد ذکر شده را دارا باشد، می توان گفت آن محصول دارای مرغوبیت مناسبی است و می توان آن محصول را به عنوان یک محصول درجه یک و دارای مرغوبیت بالا دسته بندی کرد. باید توجه داشت که زمانی که یک محصول از موارد بالا، یک یا چند مورد را نداشته باشد، در درجه های پایین تری دسته بندی می شود. همچنین خوب است بدانید که میوه ها با توجه به میزان مرغوبیت آنها درجه بندی می شوند.

پارامترهای تعیین قیمت انواع سیب

پارامترهای تعیین قیمت انواع سیب لازم به ذکر است که در قیمت گذاری انواع محصولات از جمله انواع سیب ها، موارد و یا پارامترهایی وجود دارد که با توجه به آنها قیمت یک محصول تعیین می شود. سوالی که مطرح است این است که پارامترهای تعیین قیمت انواع سیب ها چه مواردی هستند؟

در جواب سوال فوق باید بگوییم، موارد متفاوتی وجود دارد که قیمت سیب ها را دچار تغییر می کند. همچنین ممکن است در کشورهایی به مسائل متفاوت اهمیت های زیادی بدهند. از جمله پارامترهای تعیین کننده ی قیمت می توان موارد مختلفی از جمله به موارد زیر اشاره داشت:

۱_پوست میوه سیب باید پوستی صاف و همچنین به رنگ روشن و یا رنگ شفاف باشد و همچنین سیب باید سفت و فاقد هر گونه لکه روی سطح آن باشد. به عبارت دیگر کیفیت محصول مورد نظر از اصلی ترین پارامترهای تعیین قیمت آن محصول است.

۲_ باید توجه داشته باشیم که یک سیب زمانی که نسبت به اندازه و درشتی خود، وزن بیشتری دارد، محصولی است که مرغوبیت بالاتری نسبت به باقی محصولات دارد.

۳_ بو و عطر سیب ها هم می تواند به عنوان یکی از پارامترهای مهمی باشد که مشخص کننده ی تعیین کیفیت سیب و درنتیجه تعیین قیمت آن باشد.

۴_ اگر محصول بسته بندی داشته باشد قیمت سیب بالاتر می رود.

۵_ در آخر می توان گفت که وجود دلال ها و واسطه ها می تواند قیمت سیب را دسخوش تغییرات کند.

سیب های صادراتی از باکیفیت ترین و همچنین خوش طعم ترین سیب های تولیدی در کشور هستند. سیب های تولید شده ی صادراتی، به دلایلی همچون مرغوبیت، تازگی و ظاهر زیبا و مناسب، موفق به جلب نظر مشتریان مختلفی گردیده و در نهایت باعث به جای گذاشتن صادرات مطلوبی از خود شده است.

صادرات انواع سیب های ایران با بهترین شرایط و همچنین قیمت هایی مناسب و ارزان، به تمام نقاطی که خواهان این محصول هستند انجام می گیرد. باید توجه داشت که پخش سیب های صادراتی به نقاط مختلف و کشورهای متفاوت همراه با بسته بندی های مناسبی صورت می گیرد. وجود بسته بندی مناسب بدین منظور است که محصول دچار آسیب ها و خرابی های مختلف نشود‌ و کیفیت و ارزش خود را از دست ندهد و همچنین سالم تحویل داده شود.

باید توجه داشت که هر کشور پارامترهای متفاوتی برای قیمت گذاری یک‌ محصول دارند. برای مثال در بعضی از متقاضیان شاهد این هستیم که اهمیت زیادی به بسته بندی و ظاهر سیب ها می دهند.

موارد بالا از جمله مواردی هستند که می توانند تعیین کننده ی قیمت انواع سیب ها باشند. البته موارد دیگری هم می تواند وجود داشته باشد که باعث تغییر قیمت در انواع سیب ها شود که در بحث نمی گنجد.

بررسی مشکلات صادرات سیب در حجم انبوه

در حوزه ی صادرات هر محصول مشکلات ریز و درشتی وجود دارد، همچنین در حوزه ی صادرات انواع سیب ها در حجم انبوه هم مشکلاتی به چشم می خورد.

اگر بخواهیم محصولی را در حجم انبوه به کشور دیگری ارسال کنیم، مشکلات و موانعی وجود دارند که مقداری راه پیش رو را سخت می کنند. برای مثال جهت صادر کردن انواع سیب ها، با توجه به این موضوع که کشورهای مقصد بر روی کیفیت محصولات حساس هستند، باید از کانتینرهایی که دارای یخچال های مخصوص نگهداری از میوه و سبزی هستند، استفاده شود تا محصول در زمان رسیدن به مقصد مورد نظر از لحاظ کیفیتی پایین نیاید.

یکی دیگر از مشکل ها و موانع اذیت کننده در حوزه ی صادرات سیب، بحث بسته بندی محصولات است. بسته بندی در صادرات سیب ها بسیار مهم و تاثیرگذار است،. باید بسته هایی مناسب با اندازه های استاندارد و در صندوق های کارتنی و یا پلاستیکی مقاوم، مطابق با معیارهای کشور مورد نطر برای صادرات انجام گیرد. همچنین در طی مسیر، محصول نباید دچار فشار یا لک و فرورفتگی گردد.

پخش سیب درختی در تهران با بهترین کیفیت

پخش سیب درختی در تهران با بهترین کیفیت سیب های درختی یکی از میوه هایی هستند که تقریبا در تمامی فصول وجود دارند و بیشتر مردم به آن علاقه مند هستند و همچنین به طور کلی بازار متقاضیان این میوه در تمامی نقاط ایران و همچنین تهران بسیار گرم است.

اگر به مراکز فروشگاهی نگاهی بیاندازیم، خواهیم دید که همیشه انواع سیب ها با قیمت های مختلفی در این مراکز هستند و همچنین در بازارهای بزرگ تر، میوه سیب یکی از میوه هایی است که بیشترین خرید و فروش را دارد. برای پخش یک محصول باید بازارهای مصرفی آن محصول را شناسایی کرد. در شهرهای مختلف میزان پخش یک محصول یکسان نیست به همین دلیل ممکن است بازارهای پخش یک محصول ببشتر یا کمتر باشد.

اما برای پخش سیب در تهران و برای مثال، مراکزی که بیشترین خرید سیب در تهران را دارند، باید برای ما مشخص شوند. همچنین انواع فروشگاه های میوه و سوپرمارکت های کوچک و بزرگ و همچنین در مواردی اگر قصد پخش گسترده داریم، خریداران بزرگ سیب را باید شناسایی کنیم. در بازار اگر محصول، قیمت و کیفیت مناسب داشته باشد، به راحتی می توانیم آن محصول را در مکان های مختلف به فروش برسانیم. اهمیت کیفیت و همچنین قیمت محصول، در میزان فروش آن محصول تاثیر بسیاری دارد.

پس از پیدا کردن بازارهای مصرفی محصول مورد نظر، می توان پیوسته با مراکز مختلفی شروع به فعالیت کرد و سیب های با کیفیت و با قیمت های مناسبی را در سطح تهران و بازارهای مختلف آن پخش کرد.

فروشندگان سیب درختی در تهران به صورت عمده

فروشندگان زیادی در تهران هستند که سیب های درختی را به صورت عمده تولید و توزیع می کنند. این فروشندگان معمولا چند دسته هستند:

  • دسته اولی که باغدارها هستند و محصول را مستقیما عرضه می کنند.
  • دسته دوم فروشندگانی هستند که محصول را به صورت عمده از باغدارها خرید کرده اند و بین مردم توزیع می کنند.
  • دسته ی سوم واسطه ها و دلال ها هستند که معمولا مستقیما از خود باغدارها خرید می کنند و محصول را وارد بازار می کنند. البته خرید از واسطه ها و دلال ها شامل اندکی تغییرات قیمت در کالای مورد نظر می گردد.

باتوجه به موقعیت مکانی، فروشندگان زیادی وجود دارند که سیب های درختی در تهران را به صورت عمده و با کیفیت مطلوب و مناسب تولید و عرضه می کنند. در شهر تهران به راحتی می توان انواع سیب ها را با بهترین کیفیت و قیمت، به صورت عمده و یا حتی به صورت کیلویی به فروش رساند.

توزیع بی واسطه سیب درختی در تهران با نرخ ارزان

توزیع بی واسطه سیب درختی در تهران با نرخ ارزان

با توجه به اینکه سیب یکی از پرمصرف ترین میوه ها در بین مردم ایران و همچنین تهران می باشد، بسیاری از مردم به دنبال توزیع بی واسطه سیب های درختی در تهران هستند. همه می خواهند بدانند چگونه یک محصول را توزیع کنند؟ برای توزیع بی واسطه سیب های درختی در تهران، باید موارد مختلفی را رعایت کرد. برای مثال اولین قدم برای توزیع یک محصول، پیدا کردن بازار فروش کالای مورد نظر است. همچنین ما باید آگاهی لازم را در رابطه با بازار کالای مورد نظر داشته باشیم.

باتوجه به اینکه سیب های درختی در شهرهای سردسیر تولید می شود، در نتیجه شهرهایی مانند مشهد، تربت حیدریه، تهران، دماوند، البرز، شیراز و همچنین تبریز بیشترین تولید سیب درختی را دارند.

در شهر تهران با توجه به موقعیت مکانی شما، مراکز و مکان های زیادی وجود دارند که انواع سیب ها و از جمله سیب های درختی با کیفیت را، با نرخ های ارزان و مناسب توزیع می کنند. ویژگی مثبت این کیوی در میادین تره بار، خرید  بدون حضور واسطه ها و دلال ها بوده که آنها را حذف کرده و مستقیما بی واسطه توزیع را شروع کرده اند که این اقدام، باعث حفظ قیمت اصلی کلای مورد نظر می شود.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *