مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ارزان سیب درختی صادراتی در مازندران

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی جهت صادرات سیب به کشورهای دیگرنکات مهم هنگام خرید سیب باکیفیتبررسی کیفی انواع سیب موجود در بازاربررسی مشکلات تامین کنندگان سیب به صورت عمدهپخش عمده سیب درختی صادراتی توسط تولیدکنندهتامین کنندگان سیب درختی صادراتی در کشورعرضه مستقیم سیب درختی صادراتی با نرخ مناسب

سیب درختی یکی از میوه های مهم در مناطق سردسیر و معتدل است، که از نظر طعم و رنگ در مقایسه با سایر میوه های درختی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این میوه تازه به دلیل ارزش بالایی که دارد بیشترین تجارت جهانی را در بین کیفیت میوه های باغی دارد. سیب درختی در مازندران با کیفیت عالی تولید شده و علاوه بر عرضه ی داخلی به سایر کشورها نیز صادر می شود. در واقع سیب درختی صادراتی به دلیل کیفیت و قیمت ارزانی که دارد بسیار مورد توجه بازار داخلی و خارجی قرار گرفته است.

قیمت ارزان سیب درختی صادراتی در مازندران

اطلاعاتی جهت صادرات سیب به کشورهای دیگر

اطلاعاتی جهت صادرات سیب به کشورهای دیگر سیب در دو نوع اصلی وحشی و کوچک کشت شده و همچنین نوع پرورش یافته و بزرگ نیز در سراسر جهان یافت می شود که در کشور ما ایران شکل وحشی درخت سیب عمدتاً در جنگل های شمال کشور یافت می شود. این میوه نیز دو نوع طعم ترش و شیرین دارد اما به طور کلی سیب شیرین و گوشتی است که منبع اصلی این نوع میوه و درختان آن در سراسر جهان آسیای میانه است. بنابراین کشور ما ایران نیز به دلیل شرایط جغرافیایی مطلوب این میوه ی شگفت انگیز را با کیفیت درجه یک تولید می کند.

صادرات سیب و تولید سیب در ایران طی سال گذشته رشد بسیار خوبی داشته است. آمار و نتایج مطالعات صادرات و تولید سیب درختی نشان داده این رشد مثبت است. چندین شهر در ایران مانند لرستان، کرمانشاه، ساری و … در زمینه تولید سیب فعال هستند که بهترین درختان سیب را برای صادرات آماده می کنند. در صادرات سیب نکات مهمی وجود دارد که در صورت توجه حجم صادرات می تواند بیش از دو برابر سال گذشته باشد.

اولین و مهمترین نکته برای صادرات سیب این است که تمام قوانین، مجوز ها و مراحل قانونی را از ابتدا تا آخر رعایت کنید. در واقع از ثبت سفارش تا فرآیند تسویه حساب، طی مراحل گمرکی، بارگیری محموله، ارسال و دریافت انواع سیب درختی در کشور مبدا و مقصد، مراحل قانونی را طی کنید.عراق، عمان، امارات متحده عربی، روسیه و برخی کشورهای اروپایی خواهان خرید سیب صادراتی ایران هستند، به طوری که سالانه چندین هزار تن سیب صادر می شود. این بدان معناست که بازارهای کشورهای همسایه ممکن است برای سایر انواع میوه و سبزیجات مناسب باشند.

بسته بندی در صادرات سیب درختی بسیار موثر است، بسته بندی با اندازه استاندارد مناسب در جعبه های پلاستیکی یا کارتن های بادوام مطابق با استانداردهای کشور واردکننده باید در نظر گرفته شود. به طور کلی، سیب ها در یک، دو یا سه ردیف مرتب شده اند تا فشار کمتری بر بار را وارد کنند. همچنین سیب ها باید کاملا سالم بدون هیچ گونه زدگی و لکه باشند.

همانند صادرات میوه و تره بار، برای درختان سیب نیز مشکلاتی وجود دارد، بی توجهی باغداران به زمان دقیق برداشت میوه باعث کاهش کیفیت سیب می شود. برخی از پرورش دهندگان سیب را زودتر و برخی دیگر دیرتر از زمان برنامه ریزی شده چیده اند، برخی سیب ها را برای صادرات در زمان مناسب در انبار نگهداری می کنند. همه اینها باعث آسیب می شود زیرا سیب های ذخیره شده ممکن است فاسد شوند یا از درون میوه خراب شوند.

چالش‌های دیگر هنگام صادرات میوه ی سیب، روش‌های حمل و نقل مناسب است. افزایش هزینه‌های حمل و نقل، مقررات گمرکی، سفارش‌های عمده یا بسته‌بندی لوکس برای میوه چیزهایی هستند که شرکت‌ها به ندرت به آن فکر می‌ کنند.

نکات مهم هنگام خرید سیب باکیفیت

سیب یک میوه رایج است که اکثر مردم تمایل دارند آن را خریداری نمایند. خرید یک کیسه از پیش مرتب شده از خواربارفروشی ممکن است ساده ترین باشد، اما انتخاب سیب های خوب کمی تلاش بیشتری می طلبد. در بخش زیر به نکات مهم هنگام خرید سیب باکیفیت اشاره می کنیم:

 1. به ظاهر سیب بادقت توجه کنید، اگر لکه های پوسیده، قهوه ای تیره یا خیلی نرم را مشاهده کردید، احتمالاً سیب قبلاً خراب شده است. لک یا عدم درخشندگی به طور خودکار به معنای بد بودن سیب نیست. لک‌ها جزء طبیعی رشد هستند و مانند کبودی یا لکه‌های پوسیده نیستند. اگر لکه ای دیدید، به آرامی آن را پاک کنید تا ببینید آیا فقط کثیف است یا نقطه بدی است. کبودی ها ممکن است کوچک و نه خیلی عمیق باشند، بنابراین خوب هستند زیرا می توانید اطراف آنها را برش دهید. اگر سیب کبودی بزرگی داشته باشد یا کبود باشد، احتمالاً در عمق سیب و نه فقط روی سطح آن پوسیده شده است. این موارد عمیقا پوسیده آنهایی هستند که باید از خرید آنها امتناع کنید.
 2. به دنبال برش ها باشید علاوه بر کبودی‌ها، سیب‌ها گاهی در حین چیدن و حمل و نقل دچار خراش یا برش‌های کوچک می‌شوند. این باعث می شود که مقداری از گوشت در معرض دید قرار گیرد و قهوه ای شود. از سیب های با بریدگی بیش از حد باید پرهیز کرد زیرا مقدار زیادی از گوشت آن در معرض و بد می شود.
 3. رنگ را بررسی کنید، به طور کلی، سیب‌ها وقتی کاملاً رسیده هستند، معمولاً رنگ قرمز کامل یا کمی نارنجی دارند. ننه اسمیت و گلدن خوشمزه به ترتیب سبز و زرد هستند. اما در غیر این صورت سیبی که سبز زیادی روی آن است، احتمالاً خیلی رسیده نیست. سیب‌هایی که رنگ کامل دارند، نور خورشید زیادی را جذب کرده‌اند، بنابراین طعم‌دارتر از سیب‌های کدر هستند. سیب ها همیشه یک رنگ نخواهند بود، اما اگر نیمی از سیب هنوز سبز باشد (زمانی که باید قرمز باشد) به طور یکنواخت نرسیده است و ممکن است بهترین انتخاب نباشد.
 4. سفتی سیب را بررسی کنید، سیب را بین انگشت شست و اشاره خود نگه دارید و آن را به آرامی فشار دهید. اگر کمی آن را فشار داده و له نشود، این سیب خوبی است. در این هنگام چند نقطه را در اطراف سیب فشار دهید تا مطمئن شوید که اکثریت آن سفت است.
 5. برای تشخیص بوی بد، سیب را بو کنید. اگر یک سیب در حال پشت سر گذاشتن طراوت اولیه خود است، اغلب می توانید از بوی آن متوجه شوید. سیب را بو کنید و اگر بوی بدی داشت احتمالا همینطور است. سیب های خوب عطر خوشی خواهند داشت، در حالی که سیب هایی که از بین رفته اند بوی گندیده می دهند. این یک علم دقیق نیست، اما بو یک شاخص قوی از کیفیت است.

بررسی کیفی انواع سیب موجود در بازار

بررسی کیفی انواع سیب موجود در بازار حال به بررسی کیفیت انواع سیب موجود در بازار می پردازیم، به صورت کلی درجه بندی کیفی سیب به شرح زیر است:

 • سیب ممتاز: سیب ممتاز سیبی است که بیش از 50 گرم وزن دارد و بسیار تازه و رسیده است. همچنین شرایط خوبی برای برداشت، حمل و نقل و بسته بندی دارد، این نوع سیب با کیفیت عالی که دارد به کشورهای خارجی صادر می شود.
 • سیب درجه 1 و درجه 2: سیب های درجه 1 و 2 که کمتر از 50 گرم وزن دارند و البته باید از نظر ظاهری و رسیده بودن عالی باشند، بدون لک و خط و خش، کلیه مراحل برداشت، حمل و نقل و بسته بندی طبق استاندارد انجام می شود. این نوع سیب ها بیشتر در داخل کشور مصرف می شود ولی مقدار کمی از آن نیز صادرات خواهد شد.
 • سیب درجه 3: سیب درجه 3 که به آن سیب ضایعاتی نیز می گویند، به صورت فله ای ذخیره می شوند و برای کارخانه های آب میوه گیری، اسانس ها و به طور کلی برای صنایع کمکی مانند شامپو و صابون و غیره استفاده خواهند شد.

بررسی مشکلات تامین کنندگان سیب به صورت عمده

حال به بررسی مشکلات تامین کنندگان سیب به صورت عمده می پردازیم، مسلما یکی از مشکلات آنها این است که چگونه و از کجا محصولی با کیفیت و همچنین قیمت مناسب را تهیه فرمایند. خریداران بهتر است که سیب عمده را به صورت مستقیم از خود باغداران، نمایندگی های فروش و … تهیه کنند زیرا بدین صورت می توانند از کیفیت محصول به اطمینان خاطر دست یابند همچنین علاوه بر کیفیت می توانند محصول را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنند.

در حقیقت خرید از باغداران، نمایندگی ها و شرکت های بازرگانی نوعی خرید مستقیم بدون واسطه است در واقع واسطه ها حذف شده و خریداران می توانند با قیمت اصلی و بسیار مناسب انواع سیب درختی را در حجم دلخواه خریداری کنند.

یکی دیگر از مشکلات خرید عمده سیب از باغداران مسافت است، مسلما برخی از خریداران در شهرهای دور از باغداران قرار دارند و به دلیل صرف وقت و هزینه های گزاف قادر به مراجعه ی حضوری نیستند در این هنگام ما به آنها خرید اینترنتی از سایت های معتبر را پیشنهاد می دهیم. خرید اینترنتی نیز نوعی خرید آسان و پرطرفدار می باشد که فواید زیادی برای خریداران دارد.

از فواید خرید اینترنتی سیب عمده برای مشتریان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. خرید محصول با قیمت ارزان به دلیل حذف واسطه ها
 2. خرید محصول با کیفیت تضمینی
 3. ارسال رایگان
 4. امکان خرید محصول در حجم دلخواه
 5. امکان بازگشت محصول

پخش عمده سیب درختی صادراتی توسط تولیدکننده

پخش عمده سیب درختی صادراتی توسط تولیدکننده انواع مختلف سیب در شهرهای مختلف ایران تولید می شود و پس از تولید برای موجودی و مصرف به شهرهایی که سیب تولید نمی کنند ارسال می شود. پخش عمده سب درختی صادراتی توسط تولید کننده، از آنجایی که محصول مورد نظر مستقیماً توسط تولید کننده به صورت بسته بندی تولید می شود و هیچ واسطه ای برای افزایش سود آن دخالتی ندارد، بدین ترتیب سیب با قیمت بسیار مناسب به دست خریدارانی می رسد که به صورت مستقیم از تولید کننده خرید می کنند.

تولیدکنندگان سیب درخت تمایل به عرضه آنلاین این محصول برای فروش اینترنتی داشته اند که در نتیجه قیمت مستقیم این محصول به دست مصرف کننده بسیار کمتر شده و این محصول ارزانتر به دست مشتریان می رسد.

بنابراین خریداران می توانند سیب درختی صادراتی را به صورت مستقیم از خود تولیدکننده به روش دلخواه خود به صورت حضوری و یا اینترنتی تهیه نمایند و بدین صورت هم محصول را با کیفیت مطمئن تهیه کرده و هم به دلیل عدم وجود واسطه آن را با قیمت بسیار مناسب و ارزان خریداری نمایند.

تامین کنندگان سیب درختی صادراتی در کشور

امروزه پرورش دهندگان زیادی وجود دارند که درختان سیب مرغوب تولید می کنند، بنابراین انواع مختلفی دارند و کیفیت آنها با یکدیگر متفاوت است. سیب درختی در نقاط مختلف کشور ما کاشته می شود بطوری که سیب قرمز یکی از مهم ترین و همچنین کمیاب ترین میوه های این نوع است که از خواص آن می توان به برداشت این محصول اشاره کرد که معمولا در فصل تابستان انجام می شود.

سیب های درختی صادراتی معمولا سالم و همچنین بسیار بزرگ هستند و در بسته بندی های درجه یک به کشورهای دیگر ارسال می شوند که بیشتر در خاک لومی کاشته می شوند و بنابراین پوست بسیار نازکی دارند.

امروزه تامین کنندگان زیادی در شهرهای مختلف کشور وجود دارند که سیب درختی را برای صادرات به نقاط مختلف کشور از جمله مناطق خلیج فارس مانند عراق، افغانستان، پاکستان، ترکیه با کیفیتی عالی عرضه می کنند. میوه و تره بار شهرهای مختلف قیمت سیب درختی از گونه های مختلف را به صورت آنلاین و روزانه از طریق وب سایت های معتبر در اختیار خریداران قرار می دهد که می توانند با مراجعه به سایت از آن مطلع شوند.

بنابراین به صورت کلی خریداران می توانند به صورت حضوری و اینترنتی از تامین کنندگانی همچون: باغداران، نمایندگی های فروش، میوه تره بار، شرکت های بازرگانی، فروشندگان اینترنتی معتبر و … اقدام به خرید سیب درختی صادراتی ب صورت عمده نمایند.

عرضه مستقیم سیب درختی صادراتی با نرخ مناسب

عرضه مستقیم سیب درختی صادراتی با نرخ مناسب عرضه مستیم سیب درختی صادراتی با نرخ مناسب توسط برخی از مراکز همچون تولید کننده ها و سایت های اینترنتی معتبر انجام می شود این نوع خرید باعث می شود مشتریان محصول را با قیمت ارزان تهیه کنند دلیل آن نیز حذف واسطه بین تولید کننده و مشتری است.

قیمت سیب صادراتی مرغوب تحت تاثیر عوامل مختلفی است، به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را برای این محصول در دوره فعلی ارائه کرد، زیرا قیمت ها بسیار متغیر و دارای نوسانات زیادی هستند. با این حال، مشتریان و به طور کلی خریداران می توانند این محصول را با قیمت ارزان تری خریداری کنند، روش های مختلفی برای خرید وجود دارد که یکی از بهترین و مناسب ترین آنها خرید اینترنتی است.

قیمت یکی از عوامل موثر بر بازار سیب است، اما امروزه قیمت سیب در بازار بسیار متغیر بوده و تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد، از این رو انواع سیب دارای قیمت های متفاوتی هستند. از جمله عوامل موثر بر قیمت سیب می توان به: کیفیت سیب، روش تولید سیب، ارگانیک بودن آن، نوع و اندازه ی سیب و … اشاره نمود.

مجموعه ی ما نیز در زمینه ی عرضه مستقیم انواع سیب درختی از جمله سیب قرمز، سفید، زرد و سبز فعالیت می کند ما این محصولات را با تضمین کیفیت و قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *