مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سیب زرد درجه یک به صورت کیلویی در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کلی از انواع سیب مناسب برای صادراتپارامترهای دخیل در تعیین قیمت سیب باکیفیتبررسی بازار رقابت در صادرات سیبصفر تا صد صادرات انواع سیب از کشورپخش سیب زرد به صورت کیلویی با نرخ ویژهتامین کنندگان سیب زرد باکیفیت به صورت کیلوییعرضه کیلویی سیب زرد صادراتی در سنندج

سیب زرد کیلویی به صورت درجه یک توسط باغداران شیرازی کاشته می شود و برای فروش به صورت فله و بسته بندی روانه بازار می گردد و این طریق خریداری می شود. فروش سیب زرد درجه یک به صورت کیلویی در شیراز انجام می شود و اگر خریدار آن را به صورت عمده تهیه نماید، می تواند از تخفیفات ویژه ای بهره مند شود.

فروش سیب زرد درجه یک به صورت کیلویی در شیراز

اطلاعات کلی از انواع سیب مناسب برای صادرات

اطلاعات کلی از انواع سیب مناسب برای صادرات سیب یکی از میوه های خوش طعم و پرآب در بین میوه ها با خاصیت های بسیار می باشد که با اطلاعات کلی که در مورد انواع آن وجود دارد سیب صادراتی یکی از مناسب ترین نمونه های موجود در بازار است که بسیار خوش طعم می باشد. سیب میوه ای است که در چهار فصل سال تقریبا در کشور وجود دارد اما نوع سیب صادراتی فصل تابستان با سیب فصل زمستان با هم فرق دارد و هر کدام مزه مخصوص به خود را دارد.

سیب های هر منطقه با منطقه جغرافیایی دیگر فرق دارد و دارای طعم ها و مزه های مختلف است مثلا ما سیب ارومیه داریم و یا سیب سمیرم در منطقه اصفهان و یا نژادی از سیب که به سیب لبنانی شهرت دارد و این نوع سیب سفت و طعم ترش آن بیشتر از سیب های دیگر است و ما نمونه ای از سیب داریم که به سیب ترش کلا شهرت دارد.

سیب گلاب خیلی پرآب است و دقیقا مزه گلاب می دهد با همان عطر گل و همان ویژگی مورد نظر گلاب پس به طور کلی هر نژادی از سیب قابلیت صادر شدن به کشورهای مختلف را دارد و توسط کشور عزیزمان ایران به این کشورها صادر می شود و در اختیار مردم عامه کشورها قرار می گیرد. سیب های درجه دو که در داخل و در خارج به فروش می رود عموما به مصرف های دیگر می رسد مثلا به طور مستقیم روانه کارخانه های تولید کمپوت می شوند و یا در اختیار کارخانه های آبمیوه قرار می گیرد و به صورت آبمیوه در بطری های مختلف روانه بازار می شود و یا مثلاً برای تولید سرکه استفاده می گردد به هر حال سیب صادراتی علاوه بر مصرف روزانه به عنوان میوه به صورت های دیگر نیز تبدیل می شود و مصرف می گردد و به همین خاطر است که همه انواع مختلف سیب با کیفیت های متنوع برای صادرات مناسب هستند و توسط کشورهای دیگر خریداری میگردد.

پارامترهای دخیل در تعیین قیمت سیب باکیفیت

یکی از پارامترهای دخیل در تعیین قیمت سیب باکیفیت رنگ سیب است مثلا قیمت سیب قرمز با قیمت سیب زرد با هم فرق دارد و عموما سیب قرمز گران تر می باشد. سیب قرمز جنس آن به صورتی است که اگر در مدت زمان کم آن را استفاده نکنیم به صورت پودر مانند در می آید و خوش طعم بودن خود را از دست می دهد. در صورتی که سیب سفید را تا مدت ها می توانیم نگهداری کنیم و هنوز تازگی و سفت بودن خود را حفظ می کند. علاوه بر نوع بسته بندی و همچنین رنگ سیب میزان تازه بودن سیب یکی دیگر از پارامترهای مهم هنگام خریداری سیب است سیب دست اول که از درخت چیده می شود نسبت به سیبی که پادرختی است به طور مسلم و قطعا دارای قیمت بیشتری است و با همین قیمت در بازار عرضه می شود.

سیب درختی خوش عطر و گوارا دارای سایزهای کوچک و بزرگ است و سایزهای بزرگ آن وقتی در ردیف هایی در کارتن های صادراتی ویژه قرار می گیرد قیمت آن افزایش پیدا می کنند. بسته بندی سیب ایرانی در کارتن های ایفلوت سه لایه برای مدل های ریز و ایفلوت پنج لایه برای مدل های درست و کارتن های ایندلبرد سفید برای سیب سوپر که یک درجه از سیب درجه یک بالاتر است مناسب می باشد. سیب سوپر بیشتر به کشورهای توسعه یافته همچون آلمان صادر می گردد و از مشخصه های این نوع سیب این است که تمام سیب ها که به صورت دونه ای در طبقه بندی های یکسان در کارتن چیده می شوند یک سایز و یک اندازه می باشند و رنگ همه آنها شبیه هم می باشد و یک نوع برچسب اتیکت مانند بر روی هر کدام از سیب ها خورده است

بررسی بازار رقابت در صادرات سیب

بررسی بازار رقابت در صادرات سیب سیب از جمله میوه های پرمصرف در سبد غذایی افراد مختلف در سراسر جهان می باشد که به دلیل داشتن تنوع دارای قیمت های مختلف است و بازار رقابت این محصول به جهت صادرات به کشورهای دیگر زیاد می باشد و با کوچکترین تفاوت قیمت و نوع بسته بندی و نوع چیدمان سیب در بررسی های اولیه می تواند این محصول مورد توجه صادرکنندگان قرار بگیرد و یا قرار نگیرد. درست است که سیب میوه صادراتی پرسود می باشد اما همین بازار رقابت باعث شده که صادرات این محصول در بازارچه های مرزی کشور دشوار باشد و در این مورد دست هم زیاد است.

با بررسی های انجام شده که بر روی جنبه های بازارهای رقابتی در کشورهای جهان انجام می شود می توان زمینه صادرات میوه سیب و سایر میوه های ایرانی همچون مرکبات شمال را فراهم نمود و بتوان با قدرت بسیار زیادی حریفان را پس زد و سیب این محصول خوشمزه را در اختیار مردم سایر کشورها قرار داد و از منافع صادراتی حاصل از این نوع فروش در جهت پیشرفت و آبادانی کشور بهره های فراوانی را نمود. از روش های خرید سیب، خرید به صورت حضوری و خرید به صورت آنلاین و مجاری می باشد که مشتری که قصد خرید دارد می تواند هر کدام نوع خرید که مد نظر او است را انتخاب نماید اما چیزی که در خرید آنلاین مد نظر است این است که در این نوع خرید به دلیل سرعت زیاد تبادل اطلاعات خرید سریع انجام می شود همچنین هزینه های حمل و نقلی که در خرید حضوری خریدارن باید متقبل شوند در این نوع خرید دیگر وجود ندارد و به همین خاطر از هزینه ها کم می شود. اما چیزی که در خریدهای آنلاین خیلی باید مراقب آن بود کلاه برداری های مختلف اینترنتی است که اگر به آن توجه لازم نکنیم ممکن است دچار ضررهای هنگفتی که قابل برگشت نیست به صورت عمده شویم.

صفر تا صد صادرات انواع سیب از کشور

برای صادرات میوه های مختلف صفر تا صدی وجود دارد که باید به ترتیب انجام شود. صادرات سیب از کشور ایران در انواع مختلف سبز سفید زرد سبز در مرحله اول سفارش باید یا به صورت مستقیم به باغداران داده شود یا تاجرانی که سیب را از باغدار و کشاورز خریداری می کنند و آن را برای صادرات به کشورهای دیگر می فرستند. بعد از این مرحله ثبت سفارش نوبت به بارگیری می رسد و در نهایت از راه های مختلف زمینی یا هوایی و یا دریایی سیب از مرز با هزینه های صادراتی مثل نرخ خروج صادرات و هزینه های گمرکی روانه کشور مقصد می شود.

تاجران صادراتی صفر تا صد صادرات را خود انجام می دهند و یا اینکه آن را به افرادی که استخدام می کنند واگذار می کنند که آنها به جای خود کارهای صادراتی را انجام دهند. صادرات انواع مختلف سیب با درجات کیفی مختلف انجام می شود اما به صورت کلی سیب درجه یک برای صادرات گزینه مناسب تری می باید و بنابراین بهتر می تواند جای خود را در بین مردم کشورهای دیگر باز کند تا در سال های آتی نیز رقبت به خرید بار ایرانی نمایند اما چیزی که به طور کلی مشخص می باشد این است که بازار میوه و همچنین تره بار ایرانی در بیشتر کشورهای جهان مشهور است و محصولات ایرانی واقعا با کیفیت می باشد.

پخش سیب زرد به صورت کیلویی با نرخ ویژه

پخش سیب زرد به صورت کیلویی با نرخ ویژه اراک یکی از شهرهای ایران است که دارای باغات و درختان سیب فراوانی این و خرید سیب از این باغداران اراکی به صورت کیلویی منجر به این می شود که سیب با نرخ ویژه به صورت عمده در بازار پررقابت داخلی پخش شود. باغداران این منطقه جز افرادی هستند که به دلیل قیمت مناسبی که بر روی سیب می گذارند می توانند این محصول را به صورت مناسب در نمازهای زیاد در بازار برای مصرف عمومی مردم پخش نمایند. علاوه بر اراک دو شهر بزرگ تهران و همچنین کرمانشاه نیز همانند موقعیت اراک با همان ویژگی ها سهم به سزایی در عرضه سیب در بازار دارند. در فصل هایی از سال که میوه در بازار گران می شود و یا در فصل هایی که تقاضا میوه و به خصوص سیب بالا می رود مثل بازار شب عید دولت تمهیداتی را برای اینکه همه اقشار جامعه بتوانند این میوه را تهیه کنند در نظر گرفته است که سیب را به قیمت نرخ ویژه دولتی ارزانتر از سایر تولید کنندگان و تامین کنندگان در بازار پخش می کند و آن را به صورت کیلویی می فروشد با اینکار نه تنها تقاضا کم می شود بلکه قیمت میوه هم ارزانتر می گردد و بازار ثبات لازم را پیدا می کند.

سیب یک میوه پر از ویتامین های بسیار است که برای سلامتی انسان مفید می باشد این ماده غذایی می تواند برای افرادی که گیاه خوار می باشند یک وعده غذایی کامل باشد و عموما در وعده غذایی این افراد به جای صبحانه و یا نهار یک عدد سیب خورده می شود در طب سنتی سیب یک میوه گرم می باشد و برای افرادی که دچار بلغم می باشند مفید است همچنین این میوه چهار فصل گوارا برای کمک به هضم غذاهای سنگین خیلی کاربردی می باشد و به راحتی غذایی را که می خوریم هضم می نماید. سیب ملس نمونه ای از سیب می باشد که نه زیاد ترش است و نه زیاد شیرین، بعضی از خاصیت های غذایی سیب در پوست آن گنجانده شده است اما برای آنهایی که ناراحتی دستگاه گوارش دارند باید بدون پوست مصرف شود و اگر این ناراحتی زیاد باشد سیب را پخته و به صورت کمپوت استفاده می نمایند.

تامین کنندگان سیب زرد باکیفیت به صورت کیلویی

سیب از جمله میوه های موجود در بازار است که وقتی در باغات چیده و برداشت می شود می تواند به بازارهای مختلف برای فروش ارسال گردد بک سری از آن وارد میدان تره بار می گردد تا برای پخش در مغازه های سطح شهر روانه گردد یک سری از آن با کانتینر و خاور روانه سایر شهرستان های استان های دیگر می شود و یک قسمت از آن روانه سردخانه برای نگهداری و جلوگیری از خراب شدن و یک سری هم برای صادرات در نظر گرفته می شود که خود باغدار تصمیم می گیرد که برای هر کدام از این قسمت ها چند سهم در نظر گرفته شود. اما چیزی که مشخص است تمام این مراحل افرادی به کار گرفته می شوند و این امر موجب اشتعال در جامعه می گردد.

همچنین با این روش رونق اقتصادی در کشور بیشتر می گردد. تشخیص سیب درجه یک از درجه دو سخت است زیرا هر دو ظاهر یکی می‌باشد و ما نمی‌دانیم کدام سیب ضربه خورده است و کدام سالم بدون ضربه آب درخت چیده شده است و این نحوه تشخیص فقط توسط تامین کننده های درجه این محصول که سال ها در این صنف بوده اند و تجربه های بازم را کسب کرده اند میسر می باشد. برای اطلاع از کیفیت سیب وقتی قصد خرید عمده این محصول را به هر دلیلی دارید حتما با تامین کننده های خبره این صنف در تماس مکرر باشید و از راهنمایی های آنها استفاده کنید.

عرضه کیلویی سیب زرد صادراتی در سنندج

عرضه کیلویی سیب زرد صادراتی در سنندج سیب زرد سنندج بسیار خوشمزه و پر آب است و این سیب وقتی توسط کارگران در باغ های این منطقه چیده می شود به انبارهای سردخانه این لب مرز برده می شود و از آنجا به کشورهایی همچون ترکیه و سایر کشورها صادر می گردد. موقعیت جغرافیایی سنندج باعث شده است که کشاورزی و باغداری در این منطقه خوش آب و هوا رواج داشته باشد و به دلیل نزدیک بودن شهرهای این استان به مرزهای عراق و سایر مرزهای کشورهای دیگر صادرات این محصول در مورد هزینه های حمل و نقل زیاد گران در نیاید و این یکی از فاکتور های مثبت برای صادرکنندگان این منطقه نسب به شهرهایی که دور از مرز هستند می باشد که چون هزینه های حمل و نقل ندارد می تواند سیب را ارزانتر به دست تاجران صادراتی برساند و موفق تر عمل می کنند.

میوه ها و صیفی جات ایرانی در بازارچه های مرزی شهرت جهانی دارد و در صندوق های چند کیلویی عرضه می شود. روسیه یکی از کشورهایی است که خواهان میوه ایرانی می باشد و هر ساله سهم عمده ای از باغداران ایرانی و به خصوص باغداران منطقه سنندج سهم این کشور می شود در سنندج علاوه بر سیب به جهت صادرات انواع دیگر میوه ها همچون انجیر و گردو و انگور و انار صادر می شود و همه این محصولات به صورت کیلویی صادر می شود.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

6

6 پاسخ به “فروش سیب زرد درجه یک به صورت کیلویی در شیراز”

  1. با سلام و وقت بخیر.سیب زرد یکی از میوه های خوش طعم و پرآب در بین میوه ها با خاصیت های بسیار می باشد من نسبت به سایر میوه ها خیلی دوست دارم و همیشه در کنار میوه‌هایم وجود دارد .

  2. با سلام وقت بخیر
    دوستان سیب زرد ی نمونه از بهترین نوع سیبها هست که من خودم خیلی دوست دارم و خیلی هم مصرف دارم مخصوصا اگه مزه ترش داشته باشه وای خیلی عالیه

  3. سلام وخسته نباشیدببخشیدفرق بین سیب زرد با قرمزچیست کدام یک بیشتربرای سلامتی وانسان مفیدتره؟؟؟؟

  4. باسلام ودرودبرشما ک درتولیدوفروش سیب زرد فعالیت دارید وهمان گونه ک هست دلسوزمردوخریددرست انجام دادن انها هستید تا مبادا دراین روزهای سخت هزینه را ادمهای کلاه بردارببرند مطمعن باشید مردم وخدا هم یاورشما هست ونون حلال خورده هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *