مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیب درختی ارومیه تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیب درختی ارومیهسیب درختی تبریزسیب زیر درختی مراغهصادرات سیب درختی آذربایجان غربیسیب درختی مراغهسیب درختی یاسوج

با توجه به سرد بودن آب و هوای آذربایجان غربی و شرقی، فصل برداشت سیب و خیار در این دو استان کمی دیرتر از شهرهای دیگر آغاز می شود.

سیب درختی ارومیه را می توان به تبریز و شهرهای همجوار عرضه کرد و حتی در صورت داشتن قابلیت صادرات می تواند صادر کند. سیب نیز مانند سایر میوه ها اگر پس از برداشت و جدا شدن از درختان در شرایط مطلوب نگهداری نشود، خیلی زود ترش می شود و شروع به سیاه شدن می کند.

آن را به خوبی تعمیر و به بهترین نحو نگهداری کرد و مدت ها برای انواع مصارف خانگی و صنعتی به تمام شهرهای کشور وارد شد.

این نعمت خدادادی را می توان از نظر خواص در زمره بهترین میوه ها دانست و بوی سیب یکی از آرامش بخش ترین رایحه های زندگی امروزی برای انواع محصولات آرایشی و بهداشتی خوراکی است.

 

سیب درختی ارومیه

همه ساله محصولات عمده ایران از باغات آذربایجان غربی و ارومیه از جمله سیب و پرتقال تامسون برداشت و برای مصرف به بازار نهایی حمل می شود.

سیب ها همه ساله با فرا رسیدن فصل پاییز به مقدار زیاد برداشت می شوند و جداسازی آنها از نظر اندازه و رتبه به بهترین نحو انجام می شود.

سیب زرد و شیرین و سیب استخوان قرمز در باغات ارومیه کاشته می شود و از کیفیت بالایی برخوردار است، اما همه ساله هنگام برداشت و یا پس از بارگیری برای بازار ممکن است مقدار زیادی سیب در باغات و جاده ها تلف یا له  و ترش، کپک زده و غیر قابل استفاده می شود و باید به موقع به کارخانجات تولید سرکه یا آب میوه های صنعتی یا سایر کارخانجات مرتبط عرضه شود تا به بهترین شکل فرآوری شود و بیشتر برای آب میوه یا سرکه سیب، مربا، لواشک و … استفاده شود.

سیب درختی خوش طعم و به دلیل این شیرینی دارای بافتی نرم و لطیف می باشد بنابراین لازم است با مدیریت صحیح از محصول باغی قبل از فساد آن به بهترین شکل استفاده شود.

سیب درختی تبریز

سردی هوای شهرهای شمال غربی باعث دیر رسیدن میوه های باغات این منطقه می شود، اما سیب خشک تبریز بسیار شیرین، آبدار و مرغوب است و در داخل و خارج از کشور طرفداران زیادی دارد.

آنها برای انواع صنایع استفاده می شود اما بیشتر مصرف داخلی دارد و مقداری هم به کشورهای همسایه صادر می شود.

طعم خوب و کیفیت بالای این محصول می تواند رضایت باغدار، کشاورز و مصرف کننده را جلب کند و از این رو می توان قیمت مناسبی برای این محصول در نظر گرفت و حتی در شرایط مطلوبی برای مصرف سالانه کشور نگهداری کرد و بدون تغییر کیفیت از آن استفاده کرد. سیب درختی به دلیل آبدار و شیرین بودن طعم خاصی دارد و تقریباً می تواند با انواع سیب های کشت شده در کشور رقابت کند.

 

سیب زیر درختی مراغه

هر ساله پس از برداشت نهایی باغات مقدار زیادی از محصول به اصطلاح زیر درخت باقی می ماند. سیب زیر درختی مراغه و پرتقال قرمز ممکن است از نظر کیفیت کمی با سیب درختی درجه یک متفاوت باشد و با قیمت کمتری نسبت به مصرف معمولی خانگی خریداری شود. و از بازارهای داخلی استفاده کرد.

سیب زیر درخت را باید به کارخانه های تولید کنسانتره و یا حتی تولید سرکه و مربا هدایت کرد تا از فساد و هدر رفتن این نعمت خدادادی جلوگیری شود و با استفاده بهینه از این محصول زحمات کشاورزان را هدر نرود و ضرر مالی به باغداران و کشاورزان وارد نشود.

اگر این نوع سیب به زودی مورد استفاده قرار نگیرد و مثمر ثمر نباشد، ترش و پوسیده می شود که برای هیچ شغل و تجارتی مفید نیست.

صادرات سیب درختی آذربایجان غربی

با فرا رسیدن فصل برداشت سیب، سیب ها باید با بهترین تجهیزات و بهترین شرایط برداشت شوند و صادرات سیب درختی آذربایجان غربی و سیب خشک خوشمزه منطقه یکی از بهترین و با ارزش ترین محصولات کشاورزی و شمال کشور است و همسایگان غربی کشور از محصولات کشاورزی استقبال می کنند.

 

ایران چون با توجه به کیفیت و نوع سیب های این منطقه خریداران خوبی در صف خرید هستند، هر ساله صادرات سیب درختی پس از فصل برداشت آغاز می شود و فصل برداشت هر منطقه بسته به شرایط آب و هوایی آن منطقه متفاوت است اما در استان آذربایجان غربی برای برداشت باید تا پاییز و حتی اواسط پاییز صبر کرد و سپس بهترین نوع سیب را با برداشت بهترین و سالم ترین روش ها و تجهیزات انتخاب کرده و برای صادرات آماده کنید.

سیب درختی مراغه

وقتی برای خرید سیب به بازار می رویم، با توجه به آب و هوای آذربایجان شرقی و آب و هوای عالی کوهستانی، ترجیح می دهیم بهترین نوع سیب را بخریم که هم تازه باشد و هم بافت عالی مانند سیب مراغه و سیب قرمز ارومیه در ایران یکی از عالی ترین و بهترین انواع سیب است که توجه همگان را به خود جلب کرده و حرف اول را می زند.

سیب درختی مراغه به دو صورت و مزه زرد و شیرین و سیب قرمز استخوانی قابل کاشت و برداشت است و به دلیل مرغوبیت مازاد آن در بازارهای داخلی و کشورهای همسایه قابل استفاده بوده و در سردخانه به مدت طولانی نگهداری می شود.

زمان به بهترین شکل در شرایط سالم و ارگانیک کاشته می شود و به بهترین شکل آبیاری می شود.

در باغات این شهر از کودهای شیمیایی قوی استفاده نمی شود و بهترین شرایط طبیعی دست به دست هم داده تا بهترین نوع سیب به نام سیب درختی مراغه تولید و روانه بازار شود.

 

سیب درختی یاسوج

همه ساله با توجه به شرایط آب و هوایی عالی و مناسب، برداشت سیب زرد یاسوج از باغات این شهر به خوبی انجام می شود و سیب های سالم، ارگانیک و مرغوب این شهر در کشور شهرت فراوانی دارند، سیب زرد همه ساله در فصل برداشت برای مصرف به  استان های همجوار کشور ارسال می شود.

البته در زمان برداشت بهترین نوع میوه با دست چینی به کشورهای مورد نظر صادر می شود و به کسب ارز در کشور کمک می کنند. درختان سیب هر ساله در سفره ها یا مهمانی های نوروزی و حتی برای مصارف خانگی خانه های ما را تزئین می کنند و طعم و عطر جذاب این نوع سیب نشان دهنده کیفیت این نوع سیب است.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت محصولات ارگانیک از کارشناسان ما می توانید به سایت ما مراجعه کنید و فرم مربوطه را برای ثبت سفارش پر کنید.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *