مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیب تو سرخ Red love + قیمت خرید

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیب تو سرخانواع سیب درختیخواص سیب تو سرخمشخصات سیب تو سرخصادرات سیب تو سرخقیمت خرید سیب تو سرخنکات خرید سیب تو سرخ
سیب تو سرخ

سیب تو سرخ بسیار پرمحصول است و از همان سال ابتدایی کشت، به بار می نشیند و سود اقتصادی بسیار زیادی را برای باغدار و پرورش دهنده خواهد داشت.

سیب تو سرخ

سیب تو سرخ یکی از انواع سیب است که نادرترین نوع سیب نیز به حساب می آید، این نوع سیب به صورت طبیعی در برخی مناطق دنیا مانند نقاط شمالی ایران (خوی) و جمهوری آذربایجان و مناطق اطراف شاهرود و برخی مناطق هلند و آفریقای جنوبی یافت می شود.

ولی استان اردبیل را می توان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده ی این نوع سیب در ایران و جهان معرفی کرد، وزن میوه سیب تو سرخ بین ۱۷۰ تا ۱۹۰ گرم می باشد و در حالت عادی هر ۵ تا ۸ میوه ی سیب تو سرخ حدودا یک کیلوگرم خواهد بود.

سیب تو سرخ

انواع سیب درختی

سیب یکی از خوش خوراک ترین و مغذی ترین میوه ها در جهان است که خواص آن ارزش غذایی این محصول را مشخص می کند.

انواع بهترین سیب در رنگهای قرمز و زرد و سبز در طعمهای شیرین و ترش تولید می شوند.

در کشور ما ایران سیبها بیشتر در شهرهای تهران، اصفهان، فارس، خراسان، همدان و اردبیل تولید می شوند، از دیگر انواع سیب می توان سیب گلاب و سیب سرخ و سیب قندک و سیب سفید را نام برد.

سیب داخل سرخ

خواص سیب تو سرخ

کارشناسان گیاهان دارویی معتقدند که این نوع سیب به طور معمول تا نزدیک ۲ برابر سیبهای معمولی ماده ی ضد سرطان آنتی اکسیدان دارد و می تواند به عنوان یک ماده ی دارویی کاملا طبیعی، ارگانیک و بدون اصلاح ژنتیکی مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر خواص سیب تو سرخ پیشگیری از آلزایمر، درمان کم خونی و پیشگیری از ابتلاء به انواع سرطانها است.

محتوای بالای فیبر موجود در سیب تو سرخ یکی از بهترین فواید تغذیه ای آن است و این فیبر باعث تحریک سیستم گوارشی شده و به بدن در فرآیند سم زدایی کمک می کند.

سیب سرخ

مشخصات سیب تو سرخ

تفاوت اصلی این سیب با دیگر سیبها، درصد بالای آنتی اکسیدانهای موجود در آن (۳۰ تا ۴۰ درصد بیشتر از حد نرمال سیبها) و مزه ترش آن است.

این نوع سیب که از انواع سیبهای تابستانی به حساب می آید دارای جثه ای کوچک با پوستی سرخ رنگ است که پس از بریدن نیز تو سرخی آن قابل مشاهده است.

همچنین این میوه در هوای آزاد نیز به هیچ عنوان سیاه نخواهد شد و همان حالت و رنگ اصلی و طبیعی خود را حتی در هوای آزاد نیز حفظ خواهد کرد.

سیب سرخ ایران

صادرات سیب تو سرخ

صادرات سیب تو سرخ به روسیه هر ساله توسط صادر کنندگان کشورمان صورت می گیرد به گونه ای که کشور عزیزمان در زمینه ی صادرات این محصول نام و آوازه ی خاصی را به خود اختصاص داده است و علاوه بر برطرف نمودن نیازهای داخل کشور توانسته است جوابگوی نیازهای کشورهای دیگر نیز باشد.

صادر کنندگان باید نشان استاندارد و سایر ویژگیهای این محصول را به خوبی بر روی بسته بندیهای آن درج نمایند که این امر نشان دهنده ی استاندارد و بهداشتی بودن این محصول می باشد و همچنین باید باکیفیت ترین نوع محصول را صادر نمایند.

سیب سرخ ایرانی

قیمت خرید سیب تو سرخ

عرضه ی بی واسطه ی سیب تو سرخ توسط خود تولیدیها و کارخانه داران صورت می گیرد و به دلیل اینکه بدون واسطه و حذف دلالها می باشد بسیار ارزانتر بوده و در نتیجه قیمت خرید سیب تو سرخ هم پایینتر است.

برای خریداران ازنظر اقتصادی مقرون به صرفه تر خواهد بود و به همین منظور بیشتر خریداران ترجیح می دهند که محصول خود را به این روش تهیه کنند.

لذا برای آگاهی از قیمت خرید سیب تو سرخ لازم است از مراکز معتبر و رسمی، این محصول مفید و خوش طعم، اطلاع کسب کنید.

سیب های تو سرخ

نکات خرید سیب تو سرخ

توجه به سفتی، تازگی و شادابی سیب تو سرخ از جمله نکات مهم هنگام خرید سیب تو سرخ است که خریداران عزیز حتما باید به آن توجه داشته باشند.

یک سیب محبوب و مرغوب باید دارای عطر و طراوت، طعم دلپذیر و آبدار باشد و سیب تو سرخ مرغوب باید دارای پوستی صاف و شفاف و بدون ضرب دیدگی باشد.

هم چنین باید هنگام خرید سیب تو سرخ به این نکته توجه کنید که یک محصول مرغوب و خوش رنگ و لعاب باید دارای حجم مناسب باشد.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *