مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و قیمت سیب درختی در هند با استعلام از شرکتهای معتبر صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات سیب درختی به هندخرید سیب درختیقیمت سیب درختی

همان طور که مستحضرید محصولات کشاورزی بیش ترین حجم صادرات سیب از استانهای آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، دماوند و منطقه ی سمیرم اصفهان می باشد.

قیمت سیب ایران در کشور هند به طور متوسط حدود ۶۰-۷۰ سنت می باشد، هزینه ی حمل و نقل و کرایه ی حمل که با استفاده از کشتی صورت می گیرد، به طور میانگین حدود ۲ تا ۳ هزار تومان برای هر کارخانه می شود.

صادرات سیب درختی به هند

محصولات کشاورزی طی سالیان اخیر اهمیت بسیاری پیدا کرده و صادرات رونق فراوانی داشته است، یکی از غنی ترین محصولات ایران سیب درختی می باشد.

بهترین مقصد برای این محصول کشور هند است به همین دلیل صادرات سیب درختی به هند همواره مورد توجه شرکتهای بازرگانی می باشد.

سیب درختی سالیانه به مقدار بسیار بیش تری از نیاز داخل تولید می شود و به همین دلیل صادرات آن و ارزآوری حاصل از آن یک امر ضروری است.

صادرات سیب معاف از مالیات می باشد، عمدتا صادرات این محصول به صورت دریایی و از طریق بندر شهید رجائی بندر عباس می باشد.

عمده سیبهای صادراتی نیز از نوع سیب درختی قرمز و از شهرهای اشنویه و مراغه و ارومیه می باشند، ایران رقبای بزرگی در صادرات سیب به هند دارد و مهم ترین آنها چین و آمریکا هستند.

سیب آمریکایی قیمت تمام شده ی بیشتری نسبت به نمونه ی ایرانی خود دارد، هند واردات سیب را در دوره ی ۲۰۲۱ دو برابر کرد.

حجم صادرات سیب به هند در طول این دوره برای اولین بار از ۴۰۰ هزار تن گذشت و به ۴۰۴ هزار تن رسید که نسبت به فصل ۲۰۲۰ دو برابر شده است.

رکورد قبلی واردات سیب به هند در فصل ۲۰۱۷ به ثبت رسیده بود، زمانی که عرضه ی سیب از ۲۵۷ هزار تن فراتر رفت.یکی دیگر از ویژگیهای فصل ۲۰۲۱ برای هند این است که ایران برای اولین بار از نظر صادرات سیب درختی به هند پیشتاز شده است.

ایران با عرضه ی ۷۹ هزار تن سیب تازه، صادرات به هند را سه برابر کرد، ترکیه در رتبه بندی تامین کنندگان سیب هند، کمی پس از ایران با حجم ۶۷ هزار تن، دوم شد.

ایالات متحده به دلیل جنگهای تجاری که توسط دولت رئیس جمهور قبلی این کشور (ترامپ) آغاز شده است به کاهش حضور خود در بازار سیب درختی هند ادامه می دهد.

آخرین آمارها نشان می دهد که هند به دومین کشور پرجمعیت جهان تبدیل شده که یک بازار صادراتی بسیار بزرگ برای محصولات ایرانی است.

به هر حال تفسیر آمارها تنها در عبارت (حال خوب اقتصاد هند) خلاصه می شود، این حال خوب به ما می گوید که تجارت با چنین کشوری که پشتوانه ی اقتصادی مناسب دارد یک کار کاملا منطقی و به صرفه به لحاظ اقتصادی است.

اخبار حاکی از صادرات محصول سیب درختی ایران به کشور هند به صورت صعودی و افزایش می باشد این امر به علت کیفیت بالای سیب درختی ایران است.

هندوستان به علت نداشتن سردخانه های مجهز به نگه داری سیب، امکان تولید و نگه داری بیش از حد سیب را ندارد تا بتوانند در فصل زمستان، سیب تولید شده را نگه داری کنند.

از سویی دیگر بیشتر منابع سیب درختی خود را از کشور چین تامین می کنند اما کیفیت و طعم سیب ایران به مراتب بهتر و بالاتر از چین می باشد. به همین دلیل بیشتر طالب خرید سیب از ایران می باشند.

به علت آنکه هند بیش از یک میلیارد جمعیت دارد برای تامین خوراکی با مشکل مواجه می شوند و نمی تواند میزان مصرف سیب کل کشور را تامین کند سیب درختی را وارد می کنند تمایل این کشور به واردات سیب درختی از ایران می باشد.

محصول سیب درختی ایران به دلیل کیفیت بالا متقاضی زیادی از سوی کشور هندوستان دارد در نتیجه در سالهای اخیر صادرات این محصول به کشور هندوستان افزایش یافته است.

خرید سیب درختی

یکی از پرطرفدارترین میوه های موجود در بازار ایران سیب درختی است که سرانه مصرف بسیار بالایی نیز دارد به همین جهت خرید سیب درختی به عنوان یک کسب و کار پررونق به حساب می آید.

خواص متعدد و ارزش بالای این میوه باعث شده است که افراد زیادی تمایل به خرید سیب درختی داشته باشند.

برای خرید سیب درختی به صورت عمده می توانید از بازارهای آنلاین کمک بگیرید در حال حاضر صدها کشاورز و فروشنده ی عمده ی این محصول در بازارهای آنلاین حضور دارند.

افرادی که خریدار سیب درختی هستند می توانند به صورت مستقیم و بدون واسطه با آنها ارتباط برقرار کنند. هم چنین شما این امکان را دارید که بعد از ثبت نام در سایت یک درخواست خرید سیب درختی را ثبت کنید تا فروشندگان این محصول در کوتاه ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند.

شرکتهای صادرات سیب درختی

کشور ایران رقبای بزرگی در امر صادرات سیب درختی به هند دارد و مهم ترین آنها چین و آمریکا می باشند، سیب آمریکایی قیمت تمام شده ی بیشتری نسبت به نمونه ی ایرانی خود دارد.

شرکتهای صادراتی سیب درختی در تلاش هستند تا با سرویس دهی منظم و خوب خود بتوانند مشتریان صادرات سیب هند را دائمی نمایند و بازار رقبا و دیگر کشورها را بدست آورند.

شرکتهای صادراتی که در راستای عرضه ی سیب درختی فعالیت دارند، به نیاز مشتریان خود در داخل و خارج از کشور توجه داشته و همواره بهترینها را بدون واسطه ارائه می دهند.

از سوی دیگر کشور هندوستان می خواهد با قیمت کمتری سیب ایران را خریداری کند به همین دلیل خودشان افرادشان را به بازارهای ایران روانه می کنند این روش باعث کند شدن بازار کشور می شود.

دولت باید به این موضوع نظارت داشته باشد تا صادرات تمامی محصولات از جمله سیب درختی به وسیله ی افراد متخصص در این زمینه و شرکتهای صادراتی مشغول در داخل کشور انجام شود.

قیمت سیب درختی

از جمله پرمصرف ترین میوه های موجود در بازار ایران سیب درختی است فاکتورهای مختلفی مانند بسته بندی، فصل برداشت، اندازه، منطقه ی کشت و غیره بر روی قیمت سیب درختی تاثیر دارد.

قیمت سیب به گونه های درخت نیز بستگی دارد، گونه های متعددی که در مناطق و استانهای مختلف وجود دارد، کیفیتهای یکسانی ندارند بنابراین طعم و شکل ظاهری آنها یکسان نیست که همین موضوع باعث متغیر بودن قیمت سیب درختی خواهد شد.

بنابراین قیمت سیب ثابت نیست و هنگام خرید با قیمتهای مختلفی روبرو می شوید، بهترین راه برای اطلاع از قیمت این محصول برقراری ارتباط با کشاورز و تامین کننده به صورت مستقیم است.

در این راستا می توانید از سایتهای معتبر استفاده کنید و به صورت چت یا تلفنی با این افراد ارتباط برقرار کرده و قیمت سیب را از آنها استعلام بگیرید.

 

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *