مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

استعلام قیمت سیب درختی تنظیم بازار | عرضه توسط شرکتها

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات سیب درختی تنظیم بازارشرکتهای خرید و فروش سیب صادراتیقیمت سیب درختی در بازار

شهرهای مختلف در کشور هستند که به عنوان قطبهای اصلی تولید سیب درختی به شمار می روند سیبهای تولید شده دارای درجه های کیفی مختلفی در بازار می باشند و بخشی از آنها توسط شرکتهای صادراتی به کشورهای مورد نظر صادر می شوند.

صادرات سیب درختی تنظیم بازار

توجه داشته باشید که هر سیبی که میزان رنگ، میزان قند، کیفیت وماندگاری بالایی  داشته باشد و متناسب با بازارهای خارجی باشد، جز سیبهای صادراتی محسوب می شود.

اکثر کشورهایی که در زمینه تولید وصادرات سیب درختی فعالیت دارند، توجه داشته باشید که اهمیت ویژه ای به بسته بندی و نوع سورت می دهند و همواره قیمت سیب درختی در بازار آنها از سیبهای ایران بالاتر است.

قیمت سیب درختی در بعضی از سردخانه ها نسبتا گران است و اگر توجه به آن سیب بکنید، متوجه  می شوید که بسته بندی و نوع سورت آن متفاوت از بقیه باغداران بوده است و حتی منطقه برداشت آن نیز فرق دارد.

سیب صادراتی باید بسته بندی صادراتی داشته باشد و همچنین باید سورت صادراتی نیز داشته باشد این محصول سالانه در حجم انبوه در کشور تولید می شود.

فروش این محصولات توسط شرکتهای معتبر مجب دسترسی راحت وآسان خریداران برای خرید شده است سیبهای صادراتی دارای اندازه استاندارد هستند و رنگ طبیعی و روشنی داشته و به صورت کاملا ارگانیک تولید شده اند.

تولید این محصولات به صورت ارگانیک موجب افزایش ارزش غذایی آن می شود سیب درختی صادراتی برای آنکه به بالاترین کیفیت ممکن به دست مشتریان و خریداران در بازار بین المللی برسد، در جعبه های مخصوصی بسته بندی می شوند.

این محصولات هیچ گونه لک وخرابی ندارند وشما باید در زمان خرید به ظاهر آن توجه کنید کشاورزان وباغدارانی که در زمینه تولید انواع سیب درختی صادراتی  فعالیت دارند، تمامی تلاش خود را به کار گرفتند.

تا بتوانند این محصولات را به صورت ارگانیک و طبیعی تولید کنند و برای تهیه و تولید این محصولات از هیچ گونه ماده افزودنی و نگهدارنده غیر مجاز استفاده نکرده اند.

این محصولات از نظر شکل ظاهری و کیفیتی که دارند، درجه بندی می شوند و نوع درجه یک آن به صورت عمده ودر تناژ بالا به دیگر کشورها صادر شده و صادرات آن تاثیر چشمگیری در رشد اقتصاد کشور دارد.

بازار عراق، افغانستان، ترکمنستان، پاکستان و امارات مهمترین بازارهای هدف در مورد صادرات سیب درختی است.

از اصلی ترین و مهمترین مناطقی از کشور ایران که در ان سیب درختی به صورت کاملا حرفه ای و با بالاترین کیفیت تولید می شود عبارتند از: ارومیه- اشنویه- سمیرم- اصفهان-یزد

کشت وبرداشت این محصول درختی و محبوب در هر یک از این مناطق کشور ایران با توجه به بهترین استانداردهای لازم انجام می گیرد و از این رو می توان شاهد برداشت محصول با درجه کیفیت بسیار بالا بود.

از این جهت فروش این میوه ی درختی در بازار داخلی و خارجی با بهترین وضعیت صادرات سیب درختی و با شرایط ویژه انجام می شود و افراد زیادی نیز به آنها روی می آورند.

یکی از بازارهای پر تقاضا برای صادرات سیب درختی از ایران کشور پاکستان است سیب صادراتی ایران در بازارهای کشورهای همسایه بسیار مورد استقبال واقع شده است.

کشور پاکستان، شرایط مساعد  را برای پرورش سیب تازه ندارد با یک بار ارزیابی صحیح و مذاکره اصولی می تواند فرآیند صادرات سیب درختی را به پاکستان با حجم بالا انجام داد.

شرکتهای خرید و فروش سیب صادراتی

در عصر کنونی و با پیشرفتهای تکنولوژی شرکتهای خرید وفروش سیب درختی نیز باید مدرن وبروز باشد و محصولات خود را به روشهای اینترنتی ودر قالب تجارت آنلاین به فروش برساند.

شرکتهای خرید وفروش سیب درختی وظیفه پخش عمده انواع سیب درختی با کیفیت بالا ودر بسته بندیهای مختلف با قیمت مقرون به صرفه متناسب با سفارش مشتریان گرانقدر دارد.

شرکتهای زیادی در کشور مشغول به تجارت و خرید وفروش سیب درختی هستند اما اعتماد و اطمینان صد درصدی به نحوه انجام امور در این مراکز برای مشتریان تا حدی سخت می باشد.

یک شرکت خرید وفروش سیب درختی بایست در همه زمینه های تجارت چه داخلی چه خارجی مهارتهای لازم را دارا باشد و امور را به صورت کاملا دقیق و با رعایت استاندارد ها به سرانجام برساند.

سیب درختی میوه ای با قابلیت نگهداری در مدت زمان طولانی می باشد که پس از برداشت از باغات وپس از بسته بندی اولیه به سردخانه ها منتقل می شود.

سیبهای نگه داری شده در انبارها را برای بهره برداری در خارج از فصل یا بهتر است بگوییم تمامی فصول می توان استفاده کرد.

کشاورزان به خودی خود نمی توانند محصولات خود را بنا به دلایلی مانند عدم آگاهی، صرف زمان وهزینه، مشکلات رفت وآمد و غیره مستقیما به دست مشتریان در داخل و خارج از کشور برسانند.

بنابراین شرکتهای خرید وفروش سیب درختی این افدامات را به خوبی انجام می دهند در گذشته مشتریانبرای خرید می باست زمان وهزینه ای زیادی صرف مراجعه به باغات و خرید سیب درختی یا هر محصول کشاورزی می کردند.

اما امروزه بخش اعظمی از این فعالیتها در یک شرکت خرید وفروش سیب درختی به صورت اینترنتی فقط  با ثبت اطلاعات سیب درختی مورد نظر و نوع بسته بندی و درجه سیب از نظر کیفیت و کالیبر و تناژ مورد نظر مشتریان انجام می شود.

شرکت خرید وفروش سیب درختی بایستی به نیاز بازار واقف باشند و میوه های خود را درانواع بسته بندی وبا قیمتهای مناسب در بازار عرضه نمایند.

در امر صادرات نیز با توجه به اصول و نکات مهم صادراتی از جانب شرکت خرید وفروش سیب درختی بسیار حائز اهمیت است چرا که ماندن در رقابت با کشورهای مختلف در عرصه صادرات کار دشواری است.

هر شرکت خرید وفروش سیب درختی بایستی توانایی جمع آوری سیب در سردخانه های مکانیزه و سورت اصولی میوه در هنگام فروش و از همه مهم تر ارسال در شرایط ایده آل به مقصد کشور مورد نظر را داشته باشد مشتریان معمولا با شرکتهایی کار می کنند که بهترین خدمات را ارئه دهند.

قیمت سیب درختی در بازار

یکی از مهم ترین عواملی که سبب تغییر قیمت سیب درختی در بازار می شود دخالت وحضور واسطه های متعدد در بازار می باشد.

در صورتی که شما بتوانید خرید سیب درختی را از باغدار به صورت مستقیم انجام دهید نه تنها می توانید قیمت سیب درختی را به صورت واقعی به دست آورید بلکه این موضوع برای باغدار وکشاورز نیز سود آوری بالایی دارد.

چرا که واسطه ها محصول را باقیمت بسیار پایین از تولید کننده خریداری و با قیمت بالا در بازار عرضه می کنند.

بسته بندی نیز یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت سیب درختی در بازار می باشد دقت داشته باشید که بسته بندی سیبهای صادراتی  با سیبهایی که در بازار توزیع می شوند کاملا متفاوت است.

بسته بندی سیبهای درختی صادراتی باید به گونه ای باشد که از خراب شدن آن در طول انتقال به مقصد جلوگیری کند.

قیمت عمده سیب درختی در بازار نسبت به قیمت جزئی آن بسیار مناسب و اقتصادی بوده و یکی از میوه هایی است که در سراسر دنیا دارای محبوبیت بسیار بالایی می باشد.

برای خرید سیب درختی به صورت اینترنتی می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید تا ظرف مدت زمان کوتاه محصولات مورد نیازتان را به راحتی خریداری کنید.

محمد یزدیان

مجموعه یزدینکو شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *